Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lootolok

    tag

    válasz dragonfx #3937 üzenetére

    Nekem elég jól megy a loot így is, 1 hét alatt tele a 200k-s tárolóm darkkal, mire indulhat ismét a hős :)

    Több spell kell, ennyi az egész. 2 hős mellett jó ha 2db spellt ledobtam amikor lootoltam, most viszont kell a 3-4-5db spell, falutól függően, ennyi változott. Bár van amikor hős csak a végére kell a 48% után, hogy azért a vaskosabbnak számító
    Persze most nem a silverben való bohóckodásról beszélek, amikor minden bánya, és a TH is kint van, vagy LV2-3as deffekkel rendelkező rush falukból kell elhozni a naftát :)

    Szóval csak bele kell rázódni, aztán megy, mint az ágyba vizelés. Először nekem is nehéz volt, de csak taktikát kell változtatni, ennyi az egész, no meg persze nextelni, nextelni, nextelni, nextelni... :D

    Szifon4s meg tavaly januárban volt újonnan 14.000.-Ft, ennyi, nem több (semmi extra havi díj, vagy ilyesmik), ennyit megért azért szerintem. Én utálom a nagy telefonokat, Nokia "butafon" után ez is hatalmas, még most sem szoktam meg teljesen a méretét. Nekem a telefon legyen kicsi. Egyedül a COC miatt érzem, hogy jobb lenne nagyobb kijelző... :)

    Nálunk a villám az AD-kre TH8-asoknál megy, mert két villám, és eg EQ leszedi az AD-t, egy spell pedig megmarad a 3-as sárik támogatására, így hozható a 3* maxos TH8 ellen is, bár a földi talán nagyobb eséllyel sikeres TH8-on is.

    Hősöket meg nem csak gemelt kínaiak nyomják, hanem azok is, akik állandóan tolják, mert hamar rájöttek, hogy erős hős nélkül esély sincs semmire :)
    Én is későn kapcsoltam, mert idén január végén lettem anno TH9-es, 10-es BK-val természetesen, de a hősöket nem toltam állandóan, csak időnként, és valamikor nyáron kezdtem ráfeküdni a témára, így értem el, mostanra a 23/23-at, most alszik éppen a BK 24-re. De már így is lehagytam a leaderünket, aki már akkor TH10 volt, mikor én tavaly augusztusban a klánhoz csatlakoztam pelyhes állú TH6-osként :)
    Most nyomja mindenki nálunk a hősöket ezerrel, mert megkésve, de rájött mindenki, hogy bizony nincs mese, fogakat össze kell szorítani, és nyomni, nyomni, nyomni a hős fejlesztést.

    Magyar top klánokban is azért vannak maxos hősök, meg majdnem maxosak. A Phoenix Hungary klánt ismerem, voltam ott rövidebb ideig, tanulni a "nagyoktól", meg oda ment tőlünk végérvényesen az egyik tagunk, ott tanultam meg ezt is, hogy a hősöket biza altatni kell, amikor csak lehet. Ők folyamatosan tolják a hősöket, rengetegen 1 hőssel CW-znek, és úgy is sikeresek, nem gémelős banda, de nyilván régebben kezdték a játékot, így volt idejük kifejleszteni őket.

    3 és fél hét múlva meglátjuk, milyen lesz a 25/25-ös hős páros. Bár csak egy CW erejéig, mert utána rögtön megy is majd aludni az egyik 26-ra :D

    Ez van, ilyen a popszakma...

Új hozzászólás Aktív témák