Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tacsk0

    aktív tag

    válasz f_sanyee #717 üzenetére

    Hello

    En ugytudom, hogy a CCNA vizsgat lehet egyben is es ketreszletben letenni. ICND1 es ICND2 vagy egyszerre, a vegeredmeny CCNA minosites nem?
    Szoval mi az a CCENT, mert nem igen vagyok vele kepben!

    Na beszereztem ezt a gns3-at, jo dolognak tunik, de mar az elso ket kattintasnal problemak leptek fel. IOS kell... Ami furcsa volt a PThez kepest, mivel csak azt hasznaltam eddig.
    Nos lovesem sincs hogy milyen IOS-t kene szereznem es honnan bar talatam 1-2 google segitsegevel.

    Ha valaki tud valami jo oldalt ahonnan ezeket le lehet szedni az irja mar le.

    Vegul ugye talatam 1-2 ot, azt egy youtube gns3 tutorial video segitsegevel szerintem hozza adtam az eszkozhoz, hat mit ne mondjak mikor elindult a programon beluli router kicsit meglepodtem jol felporgette a laptopot.

    Igazabol ha valaki tudna 1-2 szot mondani a programrol mire figyeljek oda meg, hogy miben ter el a PT tol azt szivesen olvasgatnam mert eddig eleg nehezkes a program hasznalata.
    Van egy olyan erzesem, kicsit hajaz a virtual boxra szoval itt tenyleg virtualisan futtatok egy routert es rendesen kihasznalja a laptop eroforrasait, bar nem akarok nagy hulyeseget irni.

    [ Szerkesztve ]

  • zsolti.22

    senior tag

    válasz f_sanyee #717 üzenetére

    Ahha, de így kb nincs semmi értelme a CCENT-nek, ahogy nekem lejön a dologból.

    Amúgy FecoGee! Ha megcsináltad a CCNP ROUTE-t, akkor küldik a levelet megint, hogy gratula, itt a CCNP ROUTE tanusítvány, meg a kis névjegykártya? Meg megújításnál, hogyha most nekem CCNA-m van, lerakom a CCNP-t, akkor a CCNA is megújul 3 évre megint, akkor arról megint kapok kis névjegykártyát (CCNA-ból és CCNP-ből is)?

Új hozzászólás Aktív témák