Új hozzászólás Aktív témák

  • soma314

    tag

    válasz TommyNagz #12548 üzenetére

    Én annak idején a kompozit vizsgát csináltam, mégis most én pont nem azt ajánlanám neked.

    Figyu, most a szerencsefaktor ellened szólt, de a tudás ott van, jelentkezz be újra és tedd le. Legalább ismerősök lesznek a kérdések, a vizsga. Én a helyedben, amig frissek az emlékek gyorsan amit tudok lejegyeznék.
    Kicsit morognék (mert tényleg szivás a szitu) aztán csakazért is tanulnám tovább.
    Másodikra lerakod és csúsztál 2 hetet az eredeti ütemtervedhez képest.

    A munkahelyeden, meg ha a sikeres az ICND1 és a CCNA még nincs meg negyedév végére kaphatsz halasztást. Ha meg nem akkor meg megcsinálod magadnak később és úgy keresel már új helyet, hogy van CCNA.

    Ha bejelentkezel a konpozitra március végére és nem jön össze, akkor lesz két elbukott vizsgád, ami még drágább. A munkahelyeden ennek sokkal rosszabb az optikája.

    Szerintem a dolgot úgy kell nézni, hogy nem a vizsga, vagy a tanúsitvány az igazi érték, hanem a a tudás, ami benned van. Ha tudod, hogy tényleg keményen nyomtad az elmúlt időben, akkor tuti egy csomó dolgot megtanúltál és csak idő kérdése, hogy mikor szerzel róla vizsgát, de a munkád során mindaz ott van a fejedben már!

Új hozzászólás Aktív témák