Keresés

Aktív témák

  • eight

    senior tag

    válasz saguaro #14861 üzenetére

    Akkor nagy mákod van, nekem 2007-ben amikor megkaptam még nagyon jó volt, mondjuk 30-40-es pingem még AMS-IX-re sem volt soha, nemhogy egy ottani szerverre, de pl 43-47 az megvolt stabilan, aztán 2008-ban szabadult el a pokol, azóta nem játszom komolyan.
    Mondjuk most egy penetráns Dec után volt egy jó Január meg Február, de aztán kiderült hogy megint csak egy mézesmadzagról volt szó:)

    Nekem esték vannak amikor jó a net, de a "jó" azt jelenti hogy lehet valamire használni, tehát ha mondjuk egy Bp-i digi-s és egy t-home-os is van velem ugyanazon a német szerveren, akkor nekem a jó napokon csak 10-ez több a pingem (ami nem tétel, még simán kompenzálom) és a jitterem is csak egy 2-3x rosszabb mint nekik.

    Mondjuk 2 kedd, péntek és szombat esték azok egész türhetőek az esetek többségében, de aztán pl vasárnap már csoda ha fórumozni tudok timeout nélkül, nemhogy játszani egy partit:)

    Pedig nem is vagyok az a pofátlan "csak én létezem a neten" fajta felhasználó, igazán próbálok mindig tisztességesen viselkedni:

    2011 Jan: 19Mb
    2011 Febr: 26Mb
    2011 Márc: 85Mb
    2011 Ápr: 72Mb
    2011 Máj: 48Mb

    Szóval szerintem ha csak heti egyszer van gondod, akkor egész szerencsés voltál :K

Aktív témák