Keresés

Aktív témák

  • Tepi csávÓ

    csendes tag

    válasz Apollyon #1368 üzenetére

    Jó és rossz minőség alatt mit értesz?



    [Szerkesztve]

  • TeeJay

    félisten

    válasz Apollyon #1368 üzenetére

    én nem sima ADSL user vagyok hanem flottás és 0 pénzt fizetek mivel anyum kapja adómentes juttatásként a munkáltatójától a netet és ha a munkáltatója úgydöntött hogy nekünk 3megabitet (nemsokára up to 8) ad akkor én szivesen elfogadom
    attól még nem vagyok expert user bár tény hogy rengeteget megy a netem --> havi 300-350 órát szinte minden hónapban és éjjelnappal az aláírásomban szereplő 2 netrádió :D
    nekünk persze már az se lenne nagy durranás ha 10-20megabites netünk lenne de a legtöbb magyar ember a legolcsóbb 4-5ezer forintos netet fogja venni pláne azok akik a betárcsázósról szeretnének végre váltani.

    szóval az is jó lenne ha UPC chello light ügyben is fejlődne valamit mondjuk 1M/128kbit-re mert jelenleg a light drága lassú és korlátos lesz a most 4-5ezer forintos 1megabites full korlátlan DSL-el szemben :U (light csak 2 éves hűséggel olcsó amúgy 5250 asszem)

    ja és én félig ADSL félig Chello user vagyok mert pesten ahol tanulok és lakom itt light van otthon van DSL.

    amúgy szerintem ha kérnénk egy listát tuti kiderülne hogy a legtöbb ember a light meg standart vagy classic csomagban van és nem a plusban

    [Szerkesztve]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Aktív témák