Aktív témák

  • buci_

    tag

    a mai indulatokat sikerult levezetnem mashol, de lehet megint leirom mert nagyon konnyen feltom magam huzni egy par sz*rsagon. annak ellenere megnyertuk a haziversenyt ugyhogy kaptam egy kupat es ennek nagyon orulok. utoljara 5 eve sikerult hazit nyerni, mert mindig volt vmi nyavaja (bokafajas, szerencse, vagy epp elmaradt mert keszultunk vilagkupara). yah, egyebkent akrobatikus rock & rollrol van szo.

    noverkem meg most beallt a kevero moge es probalj rajonni arra a bonyolult dologra, hogy hogyan is mukodik ez az egesz. nem erti, hogy a lemezt es a fadert miert kell rancibalni. mar haromszor elmondtam neki. na nembaj, akkor tanul a gyerek ha kerdez.

    a szlovak csaj(om:F) meg nem akar visszairni arra, hogy mondtam neki, hogy lehet elmegyunk pozsonyba lemezeket venni par haverommal, es akkor egybe ot is meglatogatnam. hat lehet hogy kicsit meglepte. de vegulis ez udvarias dolog tolem nem? becs vs. pozsony (egy no miatt? hm.. -> megeri.)

    nah azt hiszem most kis chill-out, chill-out, chill-out....................

    yahy.. megis irt:
    ''Gratulation! But i don't know anything about the vinyl-stores! Sorry, but tomorrow i'll ask some friends!''.. a veget nem reszleteznem.. :U :)

    kicsit az englishe neki is biceg, de azt mondta meg ott (Liptovské Revúce, kicsivel feljebb Banská Bistricánál - Besztercebánya) hogy ein bißchen english. fejlesztem a szokincset. ayeah... :)

    [Szerkesztve]

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

Aktív témák