Aktív témák

  • buci_

    tag

    Ch-chek it out this blog. de annyira nem fontos. ugyhogy legyen ez az elso hozzaszolas, es lassan beindul a gepezet.

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    a mai indulatokat sikerult levezetnem mashol, de lehet megint leirom mert nagyon konnyen feltom magam huzni egy par sz*rsagon. annak ellenere megnyertuk a haziversenyt ugyhogy kaptam egy kupat es ennek nagyon orulok. utoljara 5 eve sikerult hazit nyerni, mert mindig volt vmi nyavaja (bokafajas, szerencse, vagy epp elmaradt mert keszultunk vilagkupara). yah, egyebkent akrobatikus rock & rollrol van szo.

    noverkem meg most beallt a kevero moge es probalj rajonni arra a bonyolult dologra, hogy hogyan is mukodik ez az egesz. nem erti, hogy a lemezt es a fadert miert kell rancibalni. mar haromszor elmondtam neki. na nembaj, akkor tanul a gyerek ha kerdez.

    a szlovak csaj(om:F) meg nem akar visszairni arra, hogy mondtam neki, hogy lehet elmegyunk pozsonyba lemezeket venni par haverommal, es akkor egybe ot is meglatogatnam. hat lehet hogy kicsit meglepte. de vegulis ez udvarias dolog tolem nem? becs vs. pozsony (egy no miatt? hm.. -> megeri.)

    nah azt hiszem most kis chill-out, chill-out, chill-out....................

    yahy.. megis irt:
    ''Gratulation! But i don't know anything about the vinyl-stores! Sorry, but tomorrow i'll ask some friends!''.. a veget nem reszleteznem.. :U :)

    kicsit az englishe neki is biceg, de azt mondta meg ott (Liptovské Revúce, kicsivel feljebb Banská Bistricánál - Besztercebánya) hogy ein bißchen english. fejlesztem a szokincset. ayeah... :)

    [Szerkesztve]

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    varosbol hazaeres.
    elfelejtettem venni kabelt, ugyhogy most noverem elcsorta az erositombol, ugyhogy meg kb. 1 oraig semmi hang, o meg nezi a macskafogot. tok jo. de rossz igy :D ehh..
    szeptember 9. megyek becsbe lemezezni. most meg talaltam ket vinyl-storet pozsonyban is ugyhogy oda is elkene nezni. na mind1 ezt meg nemtudom hogy lesz.
    egyelore ennyi vagyok. yah este megyek ki Orfűre az APEHnak fellépni. számlát adnak :t .. ketszer tancolunk ugyhogy dupla fizetés. legalabb megvan a ma esti party. pecsiek gyertek planetbe! ;)
    pisz

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    partybol hazaeres. aaihy.
    a buli jo volt, csak a vege sikeredett erdekes :U a leheto legrosszabb szituacioba keveredtem, amikor is van egy baratod itt. es van egy masik ott. es a ketto nem csipi egymast mar egy ideje. es persze hogy most annyira osszekaptak (nem fizikailag) hogy nagyonnagyon kellemetlen volt ez szamomra. mindig is kerultem az ilyen konfliktus helyzeteket, de most dupla szar volt.
    aztan raadasul kurvara megfaztam, de vhogy iszonyatos modon. fellepesen is ereztem, hogy a torkom elegge kapar, de most itthon ilyen hidegrazasaim vannak vagy hogy a fakkba mondjak ezt. ahh.. beteg leszek. de szaar. es meg ehes is vagyok egy kicsit.
    lementem egy masik baratomhoz, akinek megigertem hogy lenezek party utan. hat lementem, szokasos dolgok, mindenki full keszre vagta magat. erdekes volt a latvany, mint kb. a filmekben. aztan ott par regi ismeros elkapott es elkezdtek osztani. es az volt a legszornyubb benne hgoy igazuk volt. nagyon sok mindenben akkora szarzsak voltam hogy hihetetlen. ugyhgoy ez az onkritika gyakorlas es a betegseg nem veletlenul jott az tuti. ugyhgoy kicsit asszem magamba szallok es elemzek. bar mostmar nincs mit mert tudom a hibaimat, mindenesetre nagyon szar. kicsit becsapottnak erzem magam. becsaptam magamat...holnap tiszta fejjel pedig a tobbit.........

    piszout!

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    re :)
    hat telleg bejott hogy beteg leszek. tegnap egesz nap az agyamba pusztultam aztan osszevissza ugralt fol és ala a lazam. neha jo voltam neha nem :)) aztan este nem kerulhettem el a hutofurdot sem. (kiskorom ota ilyen lázbajos vagyok..)..hat a hutes utan meg foljebb ment a lazam. 38.9 ehy mondom ez fasza. ma reggel mertem 37.8 aztan 9kor 37.4 most meg 37.0.. ugyhogy talan rendbe jovok mert mar csak a torkom kapar azt kesz :D
    ma megyek radioba beszelgetni az edzotaborrol, aztan ha jobban leszek kene tancolni is az arkadban de ezt itthon nem engedik, mert megint felmegy a lazam.. de vegulis ha reggel ota jol vagyok akkor miert ne? hm.. na majd meglatjuk.. utalok ilyeneken vitatkozni.
    nemsokara megyunk ki a telkunkre, apum csinal vmit kajat, en meg pusztulok ott is az agyba. es du. meg hozhat be..
    yah meg kaptam smst egy biyaaatchtol hogy edzotabor ota en teljesen mashogy viszonyulok hozza es hogy ez nem tul ''orvendteto''.. igazabol azt nem vagom hogy o hogy viszonyul(t) hozzam.. de bohocot nem akarok magambol csinalni. de ezt majd szepen megfogjuk beszelni. legalabbis abban allapodtunk meg :D

    ''Dj Babu & Dj Qbert - Felonious Funk''
    SAY WHAT, SON!
    tessek letolteni :D

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    ma egesz nap offoltam ugyhogy kezdem:)
    az olimpia zarounnepseg hatasara, (ami szvsz nem volt akkora nagy dobas, mint pl. a Sydney-i) meggyogyultam. sot reggel mar ugy volt hogy kihulok :) mar 35.7 is volt.. szoval a lazmerot ismet arrebb tehetem. ugyhogy ahogy hazajottunk pecsvaradrol egybol le grundra BASSCAT 2on2 yo volt megint kifaradni. aztan haza egy gyors zuhany es fel tesokammal a b.néjéhez egy kis borozgatasra es elmélkedesre. macskam meg kozbe nagyon jol erzi magat az olembe. elalmosodtam aztan hazajottem. eszembe jutott megint az a szlovakia. de hat ez van. _A_ biyaatch-csal kozben emailt valtottunk, kivancsi leszek mi lesz a reaction.
    radioba voltunk, de ez eleg suxor volt a multkorihoz kepest. akkor egy teljes orank volt 3unkra most meg kerdeztek 1-1et meg edzomtol is kb. 2-3-t aztan le lettunk szarva a *csaba. nembaj azert felvettem. de nem teszem kozze max. nekem kincs, ami nincs.. haha.. de szar volt. :)

    http://www.bash.hu/q.php?qnr=201
    [L]http://www.bash.hu/q.php?qnr=201[/L]

    ezen egy fel napig rohogtem. tessek megchekkolni. :D

    szerk:
    azt meg el is felejtettem, hogy a poszonyi vinyl-store-ok eleg 'kezen'fekvo helyen vannak :C :
    ''Da best vinyl shop down there is right under my windows on Medene street its called DR.HORAK... Be cool!''

    yah jovo szerdan megyunk BÉCSbe lemezeket venni elsosorban, egy kurva yot OFFolni, meg gondolom ruhakkal is felpakolunk. Be cool :t :D


    [Szerkesztve]

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    nah.. most kezdhetem elorol. az elobb kesz volt a komment, erre KIKAPCSOL (?) a pc.. nem ertem...

    szal.. az egesz napom ugy kezdodott hogy tesom kikiabalt az agybol hogy ''KELJ FEL ES RAKJAL RENDET!''.. hm.. kellemes volt.. de most ugy nez ki hogy nagyon jol fog telni, miutan jol bezabaltam varosban. hazajottem. felhiv osztalyfonokom, hogy holnap jon pecsre Madl Dalma es hogy nekem kene kisergetni meg par o.tarssal meg sulisokkal. szal azert ez egy pozitiv hir.
    pont mikor mar majdnem kiborultam hogy a 'szlovak csaj' nem ir ket napja..irt.. annyira megorultem hogy amikor mentem le varosba fulig ert a szam, sztm hulyenek neztek de ki nem szarja le. ugyhogy happy now. most tobb nem jut eszembe de folyt.kov... :D

    p.s.: elmegyek legkozelebb egy etterembe es kerek ''blunted shitiron weinda''-t.. (by funkybeatz :)) :DD )

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    elso nap in da skool:
    mivel Pecs egyik legszebb teren van a gimim ([L]http://w3.enternet.hu/szekers[/L]) ezert mindenki ott gangelt reggel. nem volt furcsa, csak erdekes feeling.. osztalytarsak nem valtoztak, meg a felevel talalkoztam a nyaron..
    aztan a szokasos gyules a sportpalyan, igazgatono szentbeszede mindenrol..rohadt unalmas volt, ha leultunk o.fonokom meg felallitott..:)
    aztan lementem bufebe, Ica nenihez, hogy kikerjem az ev elso ''pulykas szenyo ketchuppal, hidegen'' -t :D .. es mit latok?? hogy nem Ica neni volt a bufeben. remelem nem rugtak ki, vagy nincs vmi komolyabb baja, mert ez a szendvics szar volt ;]
    fel terembe, az ujba, undorito kemia ? vagy biosz terem..tavaly ott egyszer vagy max. ketszer voltunk, ugyhogy a helyem mar megvolt, szepen csendben nyugiba a hatso sorba. aztan szokasos adminisztracios dolgok szeretett ofommel. aztan meg elhuztunk gyerekmisere a first ladyvel, utana meg vartunk egy sort, mert korbement ott a kornyezo intezmenyekben, hozzank meg persze utoljara jott. ugyhogy mikor megjott atpasszoltam neki egy bazi nagy es szep csokor viragot, aztan jottem haza ezerrel.
    a kozpontira nem volt idom lemenni enni, majd holnap..ott is Ica neni van :DD sikerult elinteznem azt is hogy felaron egyek. ugyhogy ez van. tok unalmas. mar most, pedig meg semmi nem tortent. macskam meg itt pusztul az olembe.
    yah és nagyon ehes vagyok, lemegyek korulnezek mi a helyzet.
    deep psychochekk

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    ez ketszer ment el ugyhogy inkabb rizsazok egy sort :D

    [Szerkesztve]

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    ami ebbe a napba talan jo volt, az az hogy vagtam uj slipmatet, mert a masik mar nagyon fel volt toltodve es tapadt es nem forgott a lemez. szal most uyye.. :C :U egyebkent meg mar megint vmi iszonyat fos a kedvem. yo most erre mindenki egybol azt mondja hogy iskola..nem.. azt is leszarom mert legalabb ott most ujra tarsasagba leszek minden nap es jonnek a szokasos balhek es szivgorcsos parak minden szar irodalom elott..
    lent voltam tesommal meg b.nojevel planetbe (a szokasos helyen) aztan ok is teljesen kivannak. kozbe megjott john (dj b-ware:) ) o teljesen ki van. szal ma egy ilyen ''mindenki f*sza tele van a vilagbol''-estet tartottunk.
    en tok almosan. eszembe jutott hogy elfelejtettem fuzeteket meg ilyeneket venni :U ugyhogy holnap suli utan azzal kezdunk, es aztan menza.. vagy mittudomen, egyszeruen fos. nemtudom mi kene nekem most. HELP! I need somebody, help, not just anybody,you know i need someone hee-e-e-lp!
    koszonom koszoonom.. kicsit rekedtes volt, de hat ez van.
    inkabb megprobalok vmit kitalalni. addig is megyek szunyokalni.
    mindenkinek nyugodalmas joejszakat.

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    yo!
    a masodik elso tanitasi nap szeretett gimnaziumomban:

    1-2. ora: videozas (Moliére: Tartuffe) .. az elejen igyekeztem figyelni :DDD de tanari felugyelet nelkul az ilyenek kudarcba fulladnak.

    3.ora: nemet ora. a tanarno elmondta 40 percben, hogy hogy zajlik egy német erettsegi, aztan a vegen azt is kifejtette, hogy a mi csoportunkban két ember kivetelevel mindneki hulye, es nem ajanlja senkinek hogy most csak ugy probalkozzon. KÖSZ!

    4.ora: angol. kiderult, hogy mi 10.esek meg asszem a 11. evfolyam is tehet egy elő-érettségit, hogyha felmutatsz februar 15-ig egy kozepfoku nyelvvizsga bizonyitvany. es ez kivaltja erettsegin a kotelezo nyelvet egy emeltszintu 5-ossel. ugyhogy mostantol tanulas ezerrel, aztan kb. oktober vegen pedig vizsga. :)

    5. ora: kemia. ahh, elkezdtuk.. na ezt a reszt haggyuk. nem igazan vagyok egy real beallitottsagu

    6. ora: foldrajz. igeen. kovetkezo oran temazaro. :F abbol amit felbehagytunk tavaly evvegen. tok jo nem? aranyos a neni. mindenki nezett egyet az elso s egyben 'osszefoglalo' oran..vegulis csak a gyakorlat a gaz, a tobbit ennel a nonel siman kipuskazzuk.

    aztan meg vartam haveromra, mig a masik suliba vegez, vegre odadtam neki a tartozasomat. (6k) ugyhogy mar csak 21k-val logok az embereknek.

    haverom meg ugy volt, hogy a szulinapi partyjat kint a telkunkon tartja, csak kozben meg apamnak bekellett vinnie szervizbe az autot, szombaotn meg egesznapos programja van, ugyhogy holnap mar annyi embert osszekovacsolni sovany. egyelore storno. majd visszaterunk erre egy het mulva. :B
    oszinten szolva nem banom, mert szombaton egy masik haverom, ill. baratom a torzshelyunkon zenel egy zartkoru rendezvenyparty-szerusegen. legalabb ott leszunk!

    most meg hivtak a gyengebbik nem kepviseloi hogy toljam le a seggem szereny korukbe..na hova? igen. planet! :DDD

    folyt.kov.

    pisz

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    megittam a szokasos 'hétköznapokénti' forro csokimat. ami sztm eleg erosen kakao tejszinhabbal, de rohadt finom! :)

    es rohadt jol elbeszelgettem azzal a csajjal, akit tenyleg csak barat baratnonek tekintek igy nyar kozepe ota. (o.tarsam egyebkent) jolesett vegre nem csak blognak beszelni, hanem élőnek is. allandoan csak magamba morzsolodnak ezek a dolgok, vegre ott is kiadhattam magambol. mindent. es talan egy par reszt nagyon elunt :)) de meghallgatott. pussz neki es respekt!

    megyek aludni, kicsit felment a vercukrom a csoki es egy nutellas palacsinta utan :Y


    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    huha. tegnap elmaradt, de vegulis nem baj mert sokminden nem tortent.
    suli extrasux. asszem bioszbol iden szivni fogunk. egyebkent volt 2 lyukasoram. a maradek ketton meg ultem es neztem ki a fejembol. hat nem csodalatos? :C
    vegre befizettem a csekket amit mar reg be kellett volna adnom suliba. ya es van uj szamologepem :C tavaly is volt csak az 'eltunt' .. na mind1 ez mostmar nem fog es nagyon cool :D
    aztan este le varosba. na hova? igen. planet underground. pécs legjobb helye lett. legalabbis nekem. minden nap lent voltam (sajnos:) ) az utobbi 1 hetben, es tudom h ma is lem1k de mar nincs kedvem, de hat ha a haverod zenel... :D
    aztan sikerult nagyon berugnunk. ittatok mar kisfroccsot ilyen 'plussszos-féle' energiatablettával? fuhh.. mi megittunk egy parral... aztan apammal utkoztem varosban. erdekes szituacio volt amikor mar kettealltak a szemeim. na mind1. ugyhogy utana haza vmikor es nagy alvas. es 11kor felkeltem. megneztem a tavalyi kepeket. ennyi.

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    szep napot,

    tegnap este annyira bepunnyadtam es annyira nem csinaltam semmit hogy full elalmosodtam es mar nem volt kedvem menni sehova. ugyhogy nem mentem. meg nem beszeltem haverral, de remelem nem sertodott meg emiatt..:U
    ma meg 11.30kor fel kellett kelnem mert mentunk fellepni az _arkad_ba :) hat jol elcsesztuk az egeszet, mivel edzonk nem igazan eroltette eddig ezt a 3 parosos temat.. en meg feldobtam azt az otletet, hogy ''mi lenne, ha...'' .. csutortoki edzes ezzel ment el, hogy felfrissitsuk a memoriankat. na mind1 szar lett azt kesz, kaptunk lecseszest, es ha megjon edzom o tole is fogunk ... :B kit erdekel :)
    mikor edzom edzotaborba felhuzott egy gorkorit eletebe eloszor sikeresen eltorte kethelyen a bokajat, es itthon mar begipszeltek neki, aztan a fekvogipszet is jaronak hasznalta es a vadlija teljesen kikeszult, ugyhogy most kap minden nap ket szurit a hasaba, es meg az is lehete hogy trombozisos :( .. de biztos hogy nem lesz semmi komolyabb baja. en tudom.
    and now im listening:
    ''Veletek voltunk es veletek vagyunk, veletek elunk es veletek halunk. Ya, kezeket a magasba''

    - riddle: ki az eloado? :F :B :t
    egyelore semmi extrasag nincsen. atkene neznem azt a rohadt geographicot.
    pisz

    p.s: azon gondolkodtam lehet linkelek par kepet egy-ket dologrol (verseny kozben, ahogy vagyunk; vagy a keverom, meg ilyenek... :) )

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    szebb napot,

    tegnap tovabbra se csinaltam semmit. suliba unalom halalra mar ledaraltak egy csomo szaart toribol, nyelvtanbol, fizikabol mar most elegem van. nembaj vegre van egy ujabb csaj lathataron akit lehet fuzni :t
    menzamat meg nem inteztem el, mert meg egy igazgato-helyettes tanarnonek ala kene irnia egy o.tars csaj papirjat aki kap fel aron kajat, en meg megeszem az o jegyeit. na szal majd holnaptol talan mar nem ehezek suli utan. most se eheznek scak lusta vagyok lemenni es melegiteni kajat. :C
    let's go vasut let's go!
    megyek 6ra basketball funky beatz crew-val aztan megbeszeljuk a reszleteket about 'after day tomorrow' - Bécs, Wien trip. ayeah!

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    Yo reggelt!

    Irany BÉCS! :C :DD :))

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    rre,

    haza is jottem. iszonyat durvas volt. ugy ereztem magam mint egy paraszt aki megerkezett egy nagyvarosba. bosegzavar. pecsen miert nincsen egy mariahilfer straße? :U
    kaptunk egy neger hapsitol (akie ott a hip-hop store) kb. 500 lemezt ingyen. mindenki kiturkalt maganak 'egy-ket' lemezt, aztan meg a maradek is nekem jutott. igaz, a haromnegyede eleg nagy szenny, de azert lehet egy-kettobol samplerezni. szal eljen! :)
    vettem magamnak egy jordan cipot, egy carhartt farmert, es egy denver mezt, vagyis nem mez, hanem polo, vagy felso vagy ahogy tetszik. meg egy dr.dre - the chronic dupla alubmot, es egy maxit house of pain anthem, jump around. yaoh nagyon fullosak. vegre nem winampbol kell zenet hallgatnom.
    ma este meg ismet funky beatz, es a frissen szerzett gyujtemenyembol en is leadhatok par songot. yeeeeah :)
    mixing, beat riding, holy scratching, shit iron! :) yaaa
    ugyhogy msot megyek kicsit alszom mert nem igazan aludtam ki magam az utobbi napokban....

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

  • buci_

    tag

    big up yourselfs,
    nem haggyuk elsullyedni...:)
    az utobbi hetben semmi nem tortent. kb. annyi hogy irtam egy kettes tz-t matekbol, kemiabol meg nemtom milyet.
    ezerrel kene tanulni, eleg erosen belevagtunk mindenbe, aztan mar tiz kilo anyag van, ugyhogy most le kene allni a sorozatos zullessekkel, mert igy gaz.. :U
    fel 12re ertem haza, de ugy indultam el itthonrol h max. 1ig hazaerek. apam nezett egyet..de mind1 :)) jo kis party volt :t
    ugyhogy most fatha' elment, en egyedul itthon, nincs ki parazzon a hangos zene miatt, hogy folyamat megy a szamitogep, es hogy ne engedjek annyi vizet a furdokadba. hat most megyek, lepucolni magam.

    Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

Aktív témák