Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    válasz vanskeraal #38629 üzenetére

    Igazán szívesen! Sokat érdeklődtem itt anno én is, ugyanezen ügyből kifolyólag... Ugyanígy jártam... amik nem crasheltek, azoknak nézhetetlen képe volt, ami brutál szép, színhelyes képet adott, az behányt... az RX570 4GB, nem mai gyerek, az ezidáig utoljára még jól (vagyis legkevésbé rosszul, mert a képminősége kifogástalan - de ez a driver is crashel, csak ritkán) működő driver a 22.6.1 ami 2022 júniusi... Plusz Windows update-ek amik legjobban szétcseszik az egészet, mert mire kireszeled tökéletesre a rendszert, jön egy Win update, és valamit elnyír mindig... :U Már gondoltam arra is, hogy a kártya haldoklik, 4 éves vadiújan összerakott konfig volt, kihajtottam a belét ugyan a hw-es videorendereléssel, de benchmarkokon meg kifogástalan a VGA, akármeddig nyúzom, szóval az Adrenaline drivere a ludas a Windows update-ekkel együtt...

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák