Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz TTomax #7889 üzenetére

    aranyozott HDMI-HDMI kábellal, két szűrős(van rajta 2 bunkó), asszem 5 méteres

    márkáját nem tudom

    tévé: Samsung LED 82 cm 6000-es széria

    op.rendszer: Win XP SP3+ 32 bit, 9.12 Catalyst

    nos odáig már eljutottam hogy a HDMI 1-et DVI-PC-re nevezem át és akkor a HDMI 3-ba bedugom

    a kártyához kapott DVI-HDMI átalakító-val lövöm át a képet

    a monitorom 1280X1024 felbontású, tehát ha klónozom a tévé is 1280-as(a display properties-be állítom be nem a katalisztből)

    elég trágya képe van, nemcsak hogy elnyújtott kicsit pettyes is (pirosas)

    viszont ha átállítom 1920-ra akkor meg instabil(villog, zöldes lesz elmegy visszajön a kép.. ilyeneket produkál, 1920x1080@60Hz-re)

    neked biztos a monitorod is FULLHD-s, nekem viszont a monitor nem

    köszi ha segítesz :R

    de WIN7 RC is fen van a gépen, ha onnan tudod bár ott a display-be beállítotok bármit (clone, extend...) stb nem megy, sőt el is csesztem mert azt állítottam be h csak a tévén jelenítsen, így amikor bedugom elsötétül a monitorom.... de a tévén se jelenik meg semmit! :W , se kép se hang, szal ki kell húzni, így visszajön a monitor képe így viszont, nins olyan opci se h clone már :O , a catalystból nem tudok állítani hisz nincs rádugva

    az is lehet a tévén kell beállítani vmit, hisz a kártya átlöki a jelet, de van vmi post processing a tévén és amiatt ratyi

    szal win7

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák