Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiratheonly

    tag

    Sziasztok!

    Ide is beírom a bajomat, mert már nem tudom hova fordulhatnék. 1 hónapja vettem egy Asus Strix RX480-at 8GB OC-t. Kezdetben, amikor beindítottam, minden flottul ment, legújabb driver fel, minden okés, majd olyan 30 perc OW után, no signal a monitoron és fagyás a gépben. Restart, megint eljátszotta. Itt kezdett gyanús lenni. A gép most OC mentes, új Win10, legújabb driver, legújabb BIOS a gyártó oldaláról. De a 3Dmark FireStrike a Graphical Stress-nél kifagy, eddig 1-szer futott le normálisan, de a beállítások ugyanazok voltak. A tápot most vettem, AX760-as Corsair, akár 2 kártyát is elbír ebből. Gyanakszom arra, hogy régi az alaplapom (Maximus IV Gene-Z és 2600K van most a gépben) ezen még PCI-E 2.0 van. Ma fogom UEFI-sre rakni a Windows-t is, de eddig Legacy módba kapcsolva a BIOS-t az alaplapon, ment. Tanácstalan vagyok, valakinek van valami ötlete, hogy mit csináljak? Igyekszem másik gépbe is átrakni, hogy megtudjam mi a gond.

    U.I: Furmark nem fagy, Uniqe Heaven is tökéletes, csak a FireStrike meg az OW fossa össze magát, de volt már DOOM alatt is halál.

    [ Szerkesztve ]

    The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.

Új hozzászólás Aktív témák