Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Lacccca87 #33759 üzenetére

    Amit leírtál az nem "miért" hanem "hogyan". Esetleg idéznéd az "okot" is, ha már így összejöttünk (és ha már állításod szerint "párszor el lett mondva") vagy maradunk az okozatok felsorolásánál? Egyébként (egyelőre) nem tudom elképzelni, miféle logika alapján és melyik univerzumban követi az alacsonyabb számozású (vagyis a régebbi) verzió a magasabb számozású (újabb) verziójú drivert. akkor sem világos, ha az egyik "aláírt" MS által, a másik pedig nem. Megváltozik a matematika, vagy a jelek, vagy mi? Elég sok programot/drivert telepítettem életem során, legtöbb esetben ilyenkor maximum feltüntették, hogy a "stabil" verzió mellett saját felelősségre elérhető egy "béta" verzió is (természetesen a stabilnál magasabb verziószámmal, mivel későbbi fejlesztés, ha béta, ha WHQL, ha nem) Én maradi vagyok, úgyhogy számomra ezutánis az 5 követi a 3-at, nem pedig a 3 az 5-öt. Még akkor is, ha egy pár hónapos program fejlesztőjének a fordítottja tűnik logikusnak. De ha van rá valami értelmes magyarázat, arra nyitott vagyok. Egyelőre ilyet még nem láttam.

Új hozzászólás Aktív témák