Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Nunder #3312 üzenetére

    64-bites Vistád van? Mert akkor fél öngyilkosság feltenni a ref. drivert. Hiányos és rossz is, fel sem telepszik, lepucolni meg nekem kézzel kellett, mert a hibás telepítés miatt eltávolítani sem lehetett. Van gyártója a VGA-dnak, vagy csak simán ATI Mob.?
    Ha más driver-t próbáltál feltenni, akkor is lehet ez a gond.
    Előző drivert leirtani javallott, az nem gond, de a Vistás alapot nem szükséges, az nem okoz gondot. Vista alá max. 7.10-es, vagy gyári, ha van olyan. Nekem pl. az ASUS-szal semmi gondom nem volt, miközben a ref. driverrel szívtam fél napig.
    Telepítés, ha megfelelő driver-ed van:
    1. ATI eltávolítóval minden ATI program törlése.
    2. driver sweeper-rel, vagy syspucoló prgival registry pucolás (Vista Manager)
    3. újraindítás
    IF ATI AIO PACK
    4. ha egy csomagban van a driver és a többi cucc, elindítod, felhasználói telepítés, és kijelölöd, mit akarsz installálni a csomagból
    ELSEIF
    5. ATI driver telepítése (kicsomagolási könyvtárat megadod, onnan felmegy)
    6. restart
    7, kiegészítők (CCC) telepítése, ha kell
    ENDIF
    :D
    Jelen helyzetedben még megpróbálhatod, hogy kicsomagolás után kilépsz a telepítőből, aztán az eszközkezelőből a VGA illesztőprogramjának frissítésénél megadod azt a könyvtárat, ahová a telepítő kicsomagolta a fájlokat. Így is fölteszi a drivert. (Ha nem törölted még le, akkor nem kell újraindítani a telepítőt.)

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák