Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    Sziasztok! Segítségeteket kérném. Kb 1 hete lettem figyelmes arra, hogy a monitoromon (IPS, LG 22MP55HQ) filmek közben gyors jeleneteknél szétszakad a kép. A lentebbi képen pirossal jelöltem hogy hol fordul elő legtöbbször. Ezeken a helyeken a fenti és lenti rész nem áll szinkronban és konkrétan kirajzolódik ez a négyzetes lépcsőzetes valamire hasonlító alakzat. Mintha nem bírná lekövetni a képfrissítést és nem kell hogy szupergyors valami történjen a képernyőn, már ha egy picit gyorsabb a jelenet az előzőeknél akkor kezdi is és amint lelassul a film ugye eltűnik. Youtube-os vidiken is látom, játékban viszont szerencsére nem, de nemtudom nincs-e ott is ott, csak éppen a magas fps-nek hála nem észrevehető. Pár hete lett újratelepítve a windows, szóval fogalmam sincs hogy mi lehet: monitor vagy videokártya vagy esetleg szoftveres valami? Felbontástól, Hz-től, monitor menüjében való turkászástól független. Próbltam drivert is cserélni 15.7 - 15.8 (DDU-val pucolva), de ugyan úgy fennáll a dolog. HDMI kábellel használom a moncsit, próbáltam VGA kábellel, de akkor is van ilyen.

    köszi

Új hozzászólás Aktív témák