Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    A HD7850-et cserélnem kell mégis, mert technikailag elavult a legfrissebb driverek kezeléséhez. Az OC vagy stock változat eltérése nem számit akkor, ha a kártya és a driver együttesen nem tudja kezelni a játékokat. Visszafejteni a kódot nekem, neked nincs hozzá eszközünk... Nem tudni melyik hibázik és okoz grafikai hibákat. Ezt az OS-re és a hardverkörnyezetre, akár az alaplapi chipkészletre is ráfoghatnánk. Bármiben található hiba ha jó alaposan keresünk, akár a játék kódjában is. Ezért van a diagnosztika. Én ezt a rendszert közel három éve használom és ismerem a korlátait és ezt nem feszegetem a végletekig, mert csak játszani szeretnék nem a benchmarkokban előkelő helyet elfoglalni. Ezekkel a 14.xx driverekkel ez már nehezen megy, mert DX9-es játékokban grafikai hibák voltak, de a Battlefield 4 még MANTLE közben is hibátlanul a DX11-et meghaladó teljesítményt nyújtott. Olyan elvárásoknak nem felelt meg a HD7850 OC ami a készitésének pillanatában nem létezett és nem volt tudható miképpen reagállhat rá. Most jöhet új MANTLE és GCN 2.0, de senki sem tudja ezek a hardverek hogyan viselkednek ilyen driveres környezetben. A TONGA az biztosan készen áll a feladatra. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák