Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz wwenigma #26893 üzenetére

    Nos, HD38xx kártyák (vagy pl. 5801X chipset) óta éppen elég avultatási trükköt láttam az AMD-től ahhoz, hogy pusztán logikailag csekély kapacitásúnak tartsak olyanokat, akik ezt nem látják át. :DDD Na, ez az elvakultság (HD4-es sorozat támogatása ? éven belül apadt is el? :Y ). A kártyahalál természetesen nem kizárt, de abból kevesebbet láttam, mint mindenféle driveres trükkből. LOL :P

    A "remek" AMD driverek 3 hónap után jutottak el oda, hogy megint működik az AMD gyorsított videó technológia, 14.4 óta 10-15mp-et kellett várnom tunerben csatornaváltás után a képre, ha feltelepítettem, és videó lejátszók is képtelenek voltak a kurzort követni, vagy képet szintén 10-15 mp-ig megjeleníteni hardveres módban. 14.7 RC1-ben ismét működik (az a szomorú, hogy ennek örülni kell). Mivel amióta ez van fent, még keveset játszottam, ezért azt még nem tudom, ezúttal mit qrtak el (pl. Thief Mantle tuninggal a 2. ezt támogatótól kezdve több meghajtón át artifactelt, 14.6 RC2-vel éppen nem).

    Nem az AMD-t utálom, hanem az általa követett, és egy kevés figyelemmel lépten-nyomon utolérhető üzleti filozófiát, amelynek egyetlen vezérelve van: a pofátlan anyagi haszonszerzés. :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák