Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Steelmanus #12498 üzenetére

    Most kúszott fel újra; kihagytam a chipset driver-t; első telepítés 11.1-es Cata.
    Most noti-ról pötyögök...

    Ugyanúgy megvannak az UVD bejegyzések. :(

    Beállítottam a CCC2-ön amiket lentebb link-eltél. Újraindítottam az OS-t. Miközben állítgattam a CCC2-ön ezeket a fícsöröket egy ablaknyi UVD infót kaptam.

    Töröltem az Eventlog-ot; restart; ugyanúgy megvannak már restart után az UVD bejegyzések újra. :(

    Elindítom a CCC-t; közben Eventlog nyitva és rögtön jelzi is, hogy 1db új bejegyzés. Frissítek. Ollé! Ofkórz, hogy 1 újabb UVD Eventlog. :(

    Hát Fijjugok!

    Most ennyi időt tudtam erre szánni. Mivel végre 7vge szeretném hasznosabban is tölteni. Ettől függetlenül nagyon hálás vagyok a segítő szándékért; az 5letekért; de ilyenkor van az, hogy sok apró bosszúság kezd elérni arra a szintre, hogy legyen belőle egy nagy FÁKKKK és első utam egy bolt, ahol beszerzek egy GTX570-et. :)

    Szóval, most pihi és nyugi. :)

    Aztán majd folyt.köv. Ha bárkinek; bármi hasznos 5lete közben beugrik szívesen fogadom!!!

    :R

    Notice:

    Azért nem bosszant annyira ez a probléma, mert szerencsére Én nem érzékelek semmi problémát. De az 1000%, hogy nem egészséges, hogy keletkezik egy raklapnyi UVD log bejegyzés!

    Amiket ki lehet zárni:

    1.) Media Player kavar be;
    2.) Intel Chipset driver kavar be;
    3.) Lenti CCC beállítások(módosítások) ellenére marad a hiba.

    Köszönöm skacok!!!

    :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák