Új hozzászólás Aktív témák

  • afterburner_

    őstag

    válasz QwErTy42 #3544 üzenetére

    pont a hétvégén írtam egy cikket, nem tudom mikor publikálják , de én nekem is mire megtaláltam azt a tintafajtákat amikkel nem döglik le a fej, illetve ki tudtam úgy keverni a színeket hogy a színhűség is meglegyen szinte gyárival megegyező minőséget produkálva, elég sok időmbe telt :)

    mellesleg amit használok tintát , illetve fotópapírt, nekem a falon 2 éve van 6 db kép ami árnyalatnyit nem fakult , pedig a nap napi 4-5 órát éri, és nincs üveglap mögött:)

    ráadásul fillérekből össze lehet rakni jó nyomtatókat, és patronozni sem kell ! :-)

    tintaárakról meg az alábbi grafikont állítottam össze.

    Gyári tintának most a témához kapcsolódva (ip4700-4850-es nyomtatókhoz használt) cli521-526-os patronjait vettem ami 2200 Ft kb 10 ml
    mellette pedig utángyártott tinta kb 100 Ft 10 ml

    emiatt nem fogok gyárit venni, amikor ugyan azt a minőséget ki tudom keverni más tintákból és így már sokkal kedvezőbb a nyomtatás, a nyomtatófejek meg ezzel a tintával lazán elbírnak több litert is:) persze aki 1 évben kétszer cseréli a patronjait lehet jobban megéri a gyári.. de folyamatos használat mellett százezreket lehet spórolni

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

Új hozzászólás Aktív témák