Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Tomko78 #5636 üzenetére

    Engem elkerülnek az ilyenek,csak frissen regizett alap ikonos-képes emberkék találnak be,de ilyen 3-400 szint és lő 60-70et,persze ez HC.De az kezelhető gránáttal általában,a kört bukjuk igaz,ha ilyen van.Tegnap én annak is örültem,hogy egy 27:3 összejött TDM-en,mondjuk ahányan csalnak,szinte mind WH,egész jó körök vannak,97 a pass,mostmár elleszek a Vanguardig.Leszaromtabi. ;]
    Most a végére dobhattak volna még 24/7-be pár mapot a nuke mellé,ami ráadásul a kiírással ellentétben csak TDM meg KC.Tologatom a foglalós módokat,bár egy hülye hiba előjött,a megjelenéskori alap mapokon szétesegetnek a textúrák,meg villog az ég általában,jött vmi nvidia frissítés,de már nem sz...akodok megint a textúrák akadozós-megmegállós újratöltésével,nekem valahogy nehezen megy a shader,többször kell ki-be lépni,tolni egy gémet,zombiba belépni,hogy megcsinálja,egyszerűen 20 %-onként megakad,és önmagában órákig nem lép előre.
    Snipereztem... :DD Botok ellen,amúgy 0.5 körül ha megyek vele,cod2 óta nem fekszik a sniper.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák