Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ent

    őstag

    válasz Sirandrish #958 üzenetére

    Teljesen igazad van!!! Ez azért szentem minden eddigi tagnak agyában van, ha a 3 líder nemet mond akkor hiába nyomjuk hogy jöjjenek az újak... A döntő szó náluk van. Egyébként is, hogy jövök ahhoz, hogy egyáltalán a ti megbeszéléseteken kívül ilyen témát hozok fel a fórumra!!!

    Aláírom a felháborodásodat, helyt adok neki és szánom bánom, hogy előtte nem veletek beszéltem meg PÜben!!! Szorri, tényleg!

    Mindenkitől elnézést kérek, akik tagok, hogy ilyennel kellett foglalkoznotok! Majd akkor lesz jogunk ilyennel foglalkozni, ha már mi is líderek leszünk! Az meg nem is biztos hogy bekövetkezik!

    Andris: MEAKULPA :R :R :R

    WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

  • Boci_83

    őstag

    válasz Sirandrish #958 üzenetére

    Rohadtul nem értem mi bajod van, és rohadtul nem tetszik a hozzá állásod a dolgokhoz. Igen rendesen lehúzod a csapat többi tagját is ezzel a viselkedéssel, ez nem jó igy. Rajtad kívül szinte mindenki kompotens mindenben, te pedig eléggé ellenálló vagy szinte mindenben, már kezdődött azzal hogy te nem akarsz csak 3 tagot. Nem tudom mit féltesz, vagy mitől lenne neked rosszabb azért mert még 2 taggal bővülnénk. Mint láthatod nem neked kellene "eltartanod őket," kivennék a részüket a többiek is az anyagi vonzatából.
    Lehet hogy csak nekem kezd teli lenni a hócipőm, de ez sokáig nem fog igy menni az biztos, előbb vagy utóbb egyre többen elfordulnak ez végett, amire nem kapok magyarázatot hogy miért is ez a nagy ellenálás részedről???

    #963: Na ezt aztán végleg nem értem mi köze van ahoz hogy valaki klántag-e vagy sem hogy teli a szeró. Azok közül az emberek közül lenne a 2 plusz fő akik anyúgy is a szerveren vannak...

    [ Szerkesztve ]

    **********

Új hozzászólás Aktív témák