Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CséZé

    őstag

    válasz BandiHUN #1414 üzenetére

    Volt egy TGF hirdetve itt akkor ott lett volna az alkalom, csak te lehet pont az USA-ban voltál. Nem tudom milyen jött-ment tagokat vettek fel, mert én az összeset ismerem PH!-s szinten. De ha azért hajtottál, akkro valszeg akkro kellett volna erről beszélni velük amikor még aktuális volt a dolog. Ha meg valakit nem vesznek fel nem azért van mert nem haver, hanem mert vagy elegen vannak, vagy nem jött be nekik a játékstílusod...stb
    CoD2-be van klánom. Ott asszed nem írják nap mint nap h: TGF? Arra annyi választ adok h NEM. Igaz az a szeméyl teljesen ismeretlen számomra, de volt oylan h havernak mondtam nemet, mert meg van a klán létszám, vagy nem vagyok elégedett azzal ahogyan ő nem veszi komolyan a játékot, mert skszor elhülyüli a warokat. Mivel mix warokat szoktunk együtt játszani nap mint nap, afelől a klánba nincs benne, de együtt átszunk mix-warokat.

  • Napster01

    tag

    válasz BandiHUN #1414 üzenetére

    nem akarok beszóni', 1 ideje csak figyelgetem az eseményeket.... látom nem nagyon tetszik a felvétel, de hozzátenném h nem vagyok jöttment.....PH!-n is benntvagyok 1 ideje.. mint olvasó :)) + mióta van ts én feljárok oda, naggyából ismerek mindenkit, és nem hiszem h csak úgy betoppantam volna... nem tudom mióta jársz ide, konkrétan nem is nagyon lényeges h mióta, de mióta elkezdtek embereket toborozni, meg hétvégi bulik vannak én itt vagyok....
    ez volt az első megjegyzésem és nem is megyek bele többet ezekbe a dolgokba... akinek nem tetszik h bekerültem annak elmondanám h nem erőltettem a dolgot, asszem kedden nem volt elég ember, 'véletlen' fenntvoltam ts-en és mondták h menjek be, aztán meg azt mondták h írjam a nevem elé a PH! előtagot... nem ellenkeztem :B de ha nem kellek azt úgyis mondják nekem, de még 1 ideig járni fogok hozzájuk, még ha nem is lesz a nevem előtt h -=PH!=- , szal ennyit erről

    _.(-.-)._

Új hozzászólás Aktív témák