Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabozeee

    aktív tag

    válasz BandiHUN #1350 üzenetére

    "mindenféle jöttment klántaggá lehet" - nem vagy te egy kicsit he???
    Ember ha minden jöttment klántag lenne akkor már 140-en lennénk a klánba...
    Napster sokat játszott és játszik a szerveren, és fent van mindig ts-en (igaz Andrish?? :D ), és már régóta dumálunk és játszunk vele..

    Boci: :R

    [ Szerkesztve ]

    Hala Madrid :)

  • Sirandrish

    legenda

    válasz BandiHUN #1350 üzenetére

    EZt szeretem...amíg csak PUBoltunk akkor mindenki (köztük te is) azzal jött hogy persze mert gyávák vagyunk meg nem merünk kiállni meg ilyesmi....most hogy WARozunk (kisebb nagyobb sikerrel) ez a baja mindenkinek...mert lezárjuk a szerót mert ő miért nem jöhet be meg had legyen már most ő is WARON (holott nem klántag és az ember is megvan) kérdem én...mi értelme az egész szeronak ha nem arra használjuk amire szeretnénk?

    Az hogy sokan elpártoltak meg nemighaz mert akárki panaszkodott annak a 98%-a a mai napig oda (IS) jár...nemhiszem továbba azt se hogy a hangulat nem lenne jó mert érdekes módon én mindiog jól szórakozok és 1-1 kivétellel(akik nem szeretnek meghalni) szerintem mindenki jól érzi magát...legalábbis erre tudok gondolni akkor mikor nem férek be a szerora 2 óráig mert tele van..gondolom nem szenvedni járnak az emberek.

    Az a baj hogy mindenkinek minden baj..ha nincs wwar akkor jahj PUBon minek klán ha van war akkor meg jahj már csak a war...

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák