Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Boci_83 #1190 üzenetére

    jahj ne mondj már ilyet...alkottál te is keményen:)

    gyakorlásnak jó volt...főleg hogy magunktól vesszük át a vezetést:DDD

    viszont lehet taktikának is alkalmazni..ha gyengébbek ellen játszunk akkor ők adják a szerót ha erősebbekkel akkor mi:DDD
    ha nagyon erősek hadjuk magunkat 10-0ra aztán megpróbálunk egyet nyerni és kész...winn:DDD

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • ent

    őstag

    válasz Boci_83 #1190 üzenetére

    Egy pillanat kedves bocimogyoró. Az, ha egy waron vki nem egy freg-szörcsör, nem azt jelenti nem vettük hasznát, sőt. Ha győz a csapat, az az egésznek szól, nem egy embernek akinek sok frege van...

    Andris és többiek, mit szólnál hozzá, ha ezt a múltkori petíciódat nagy ívben törölnénk a memóriánkból???? Akivel beszéltem mindenki butaságnak tartja... :R

    Bocival beszéltem msn-en és néhány dolgot meg kellene beszélnünk ha ennyire belemelegedünk a warozásba!!!

    Boci csinál egy listát, amiben meg lesz adva milyen feladata lehet egy klánnak és hány ember szükséges arra a feladatra!

    Előre bocsájtom (boci utólagos engedelmeddel), hogy a taktika kidolgozása nem várhat magára. Andris, léci leselkedj neki és ötölj ki vmi érdekeset MINDEN mapra. Ahogy időd engedi. Utána megbeszéljük, hogy még ki segítsen neked. Ha szabad segíteni a kezdetben, akkor tudom ajánlani a mapok alaprajzának a kinyomtatását, épületek megnevezését és ez általi taktika megszerkesztését... Ki hol, milyen fegyó, támadó-védekező állás, 4v4, 5v5, 6v6 esetén is, ki vigye bomba, stb stb... Ezeket meg meg kell tanulnia mindnekinek...
    Muszáj Andris, felhőtlen szórakozás addig, amíg nyerünk, de ennek ez az első pillére. Köszi, örök hála mindenkitől. :R
    Tuti kell még hozzá egy ember, ki vállalná?

    WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

Új hozzászólás Aktív témák