Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ent

    őstag

    válasz Sirandrish #10120 üzenetére

    Sziasztok, szia Andrish! (tartozom még neked egy telcsivel)

    Ezúton szeretném bejelenteni, hogy személyem, mint a -=PH!=- utolsó kilépet tagja, összejött egy másik társasággal. Ezzel a kilépéssel véglegesen megszünt a PH! előtagot viselő csapat.

    Itt szeretném megköszönni azoknak a tagoknak, személy szerint SirAndrishnak, Kiflinek (alias Boci), Bagarjának, Saintnek, Zeeenek, Kisanak, Tsunaminak, Napsternek, CsZnek és azoknak akik véletlenszerűen és lelkesen csatlakoztak eme REMEK TÁRSASÁG-hoz, hogy szereztek számomra sok-sok elfelejthetetlen percet, napot, hetet, hónapot, ~évet. Voltak kisebb nézeteltérések, melyek szinte azonnal el is felejtett az ember. Visszatekintve buta, hisztis gyerekre emlékeztető magatartások voltak, semmi más, biztos vagyok benne.

    Borzasztó érzés belegondolnom, hogy nem igazán fogunk már nagyokat együtt kacagni. Együtt kacagni pl Andrish szabad-szájúságán (természetesen jó értelemben), Kifli hátán, Saint lelkesedésén, Zeee lagzásán, Tsunami fejetlenségén (megyek és ölök!), Napster (húú ezen most gondolkodnom kell, kacagtunk Napsteren vha? segítsen vki), CsZ vicces!! tájszólásán és nem utolsó sorban Bagarja gyötrelmén. Az a baj, hogy nektek nem biztos, hogy volt olyan ami miatt rajtam nevettetek volna, én nem vagyok olyan jó fej mint ti. De ha van vkinek ilyen infója az gyorsan vesse a monitorára.

    Ha lehetett volna, akkor a kacagások helyett óriásit röhögtem volna, de tudjátok a család felébred...

    Összekovácsolt minket az éter és úgy érzem olyan barátok lettünk, akikkel remélem itt a fórumon vagy esetleg ts-en beszélhetek még. Barátként mindenképpen szeretném ha nem vetnétek meg a lépésem miatt (csapatváltás). Félreértések elkerülése végett nem azért nem a blizárdot választottam mert vmely személy nem megfelelő, hanem csak egy kis tapasztalat szerzésr vágyom.

    És legutoljára egy komoly kérdés gyötör napok óta: vagytok e olyan jó cimbik, hogyha egy 3nT nevezetű nikk rátok ír: visszatérhetek-e?, akkor visszafogadjátok-e? Hasonló érzéssel néztek felém is mint én rátok? Na jó ez már két kérdés, de összekapcsolódik. Ez fontos számomra, fontos mert ez mindent elárul az itt töltött időkről, bárkitől is jöjjön válasz.

    Még egyszer fasza csávók vagytok, remélem élőben is megismerhetlek benneteket életemben, sőt remélem első cbs wárotok a mostani csapatom ellen lesz. Nem is lenne rossz ötlet!!! 4vs4 a mostni beregelt felállás (Andris ezt te neked kell választani, hogy ?v? cbs warokon akartok részt venni, melyet növelni és csökkenteni is lehet szabadon, bármikor).

    :R
    Jó lenne, ha mindenki leírná, hogy érezte magát együtt a csapatban.

    Sok sikert az új csapathoz és kívánom, hogy minél több klán tartson benneteket csíternek!!!!!! Ez egy mutató arra vonatkozóan, hogy jól játszotok!

    szerk: bocsánatot kérek Csypaa tól, őt kihagytam a felsorolásból, neki is köszönöm...

    [ Szerkesztve ]

    WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

Új hozzászólás Aktív témák