Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Nah de ha már ilyen szépen kérted akkor leírom mégegyszer és utoljára a véleményem!
    Ezután azt csinál a Klán amit akar..ez csupán az én véleményem és nem kívánok a továbbiakban ezzel foglalkozni:)
    Jah és jóelőre leszögezem hogy ezzel senkit nem akarok megbántani..ez a személyes véleményem..had legyen nekem is:)

    Szóval...a dolog ott kezdődik hogy alapba a további tagok felvételét sem támogatom..nem azért mert kiakarok rekeszteni mindenkit meg hogy ez a 8 és senki más stb ez nem erről szól...egyszerüen nem látom értelmét...2 csapat? minek? egyszerre két klán ellen megyünk warra? kétlem!

    nagyon egyszerü a dolog...össze kell szoknia a tagoknak és ha esetleg megyünk warra az megy aki ráér...kizárt dolognak tartom hogy egyszerre mindenki ráérne meg azt is hogy egyszerre két war lenne csak azért hogy mindenki tudjon menni..

    lenne egy csapat...összeszokna...war van..aki tud megy...ennyi!
    ha 6an érnek rá és csak 5v5 a war akkkor valaki kimarad...de ha 10en vagyunk mivan?? mind a 10 ráér 5v5 warból 5en maradnak ki..hu mikirály és hatalmas megkönnyebülés ha esetleg valakinek eltörne a mutatóujja az egér nyomkodásában akkor van 5 tartalék helyette...butaság.

    8ember is fel tud készülni..jobban is mint 10...8 ember is tud PAM-on gyakorolni.

    De ha már annyira de nagyon nagyon fontos a Tagfelvétel Akkor Napster és Ovecs akiket én támogatok.

    Csipás kell? Napster jó csipázik...
    Ovecs? többet van mint Gyik...eredményesebb is és TS-re is jár..mi kell még.

    Nem GYIK ELLEN VAGYOK!!..ezek puszta tények...
    de most azért felvenni valakit akár gyikot akár Napstert akár bárkit mert erősen klántag akar lenni nincs értelme...nemhiszem hogy olyasvalamit tettünk valaki ellen is hogy kárpótolnunk kéne...egyvalamit érnénk el..előbb utóbb nagyobb lenne a feszültség amikor már 3-4 klántag nem férne be mert valljuk meg..esténként szinte mindig televagyunk..és akkor jönne az hogy a Klántagok nem férnek be miközben vadidegenek játszanak...4 privát slot se oldja meg a gondot ha 10 ember van rá..

    most ennyi erővel mindenki egyesével felteheti a kérdést hogy lehet-e klántag aztán mehet a szavazás..aztán előbb utóbb vagy leszünk 100an vagy sok ember szemébe mi leszünk a szemetek mert azt felvettük őt meg nem...

    de most komolyan? minek 2 csapat? 2 csapat külön szokik össze? és ha az egyikből hiányzik 3 ember? akkor mivan? a másikból jönnek? vagy ugyanazat a maponkénti stratégiát tanulná meg mindkettő? akkor megint ott a kérdés...minek?

    EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!!!

    Esetleg át lehet gondolni hogy mit ti akarok ezzel vagy lehet ostorozni nem érdekel..már immunis vagyok annyit kaptam:)

    Mégegyszer..ez senki ellen és senki melett szól...ez egy vélemény a sok közül amit ideje lenne meghalgatni:)

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák