Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz ent #1435 üzenetére

    Én egyetértek veled...ha WAR-ra megyünk akkor nem egy ember képességéről illetve mit szeret mit nem szeret-ségéről szól hanem egy csapatról...mi a jobb a csapatnak...

    Főleg ha védekezünk...szerintem nem az kéne hogy hu nekem alig van Fragem ezért most elmegyek a kezdőjükre levadászni valakit meg hallok valakit utánna megyek...NEM!!!

    Hallottál valamit? akkor mégjobban elbujsz és várod hogy beérjen eléd...lehet hogy unalmasabb mint berambózni a tűzfészekbe de eredményesebb is.

    Itt tényleg az baj hogy ugye PUB-oltunk eddig és mindenki megszokta hogy rohan mint hülye..csak az a baj hogy egy WAR-on nem azt fogják mondani hogy "hu ez meg ez azt se tudja mi a védekezés" hanem hogy a PH klán nem tudja mi az...

    Én nem akarok bántani senkit de arra kérek mindenkit (szerintem nem olyan bonyolult hogy ne lehessen teljesiteni) hogy ha SD-zünk akkor SD-zünk...nem TDM...ha védünk akkor védünk...nem támadunk.

    Jó Tsunami is tegnap nyomta a rambót meg így befut ugy befut...én ezt értem...csak itt annyi a baj hogy 2 kör után (mikor eljátszottuk a nagy berambózok és lerakom pilla alatt takltikát) már az ellen tudni fogja és a büdös életbe nem rakod le megint mert az első 1 percen szétgranyózzák...ha vársz 5 secet és látják hogy a Granyo nem sebez ott senkit akkor már nem fogják odadobni...és lehet hogy egy klb velünk egy szintü Klánnál bejön akár 5ször...de egy komolyabb kiröhög hogy hu ehhez megen csak egy granyot kellett eldobni....

    a bomba is...mindenkinek megvan a helye...amikor Tsuna nincs akkor 99%ban én viszem..de Tsuna mindig elvette előlem..ez nem baj de akkor beszéljük meg az elején hogy akkor ezen a Waron Tsuna viszi vagy ki..mert első körben elviszem mondjuk..ő megy védeni..a másikba ő viszi el én nemtudom az előző körbe ő hol védett nem láttam honnan szedték le így nem tudom mire számitsak...
    nah ennyi:)
    Remélem nem bántottam meg senkit!:)

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák