Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz kavicssli #10903 üzenetére

    rajtam meg Kiflee-n kivül is van pár embernek Rconja..majd te is kapsz..

    Nem az hogy nem fogom de valamennyivel biztos hogy kevesebbet fogom nyomni...nem csak a Promod miatt...persze azis közrejátszik hogy utálom de még van sok más is...kezdek belefáradni..sokat nyomtam mostanában és egyre gyengébben teljesitek...picit rá kell pihenni ha akarok valamit.

    Plussz ezek a cfg-s dolgok sem tetszenek...CB-n én szeretnék eredményeket elérni..persze ki ne szeretne...nah de ugye a CB engedi a cfg-zést...mi azt nem szeretjük...ezáltal durván esélyünk sincs...de ha esetlkeg kipróbálnánk vagy használnánk akkor egy fokkal se lennék jobbak azoknál akiket eddig köcsög csiternek hivtunk...nagy a dilemma de 1 biztos...CB-n hackelt cfg nélkül sokmindent nemfogunk elérni...

    Én ezzel nem buzditok senkit hogy nahmásmost nekünk kötelező jeleleggel használnunk kell valamit de belehet látni hogy más igenis használja...persze vannak jobb csapatok...vannak taktikus csapatok...ezt aláirom...de attól hogy egy csapatnak van taktikája még nem fog nehezebben meghalni mindennemü segitség nélkül...

    Tegnap pl Striken...jobbak voltak...ez tény..taktikájuk is volt..de Kurva nehezen is haltak...akármilyen jók azért nehogymár ne birjuk őket lelőni...mikor Zeee is pl G3al osztotta planten keresztül és semmi..de ő miniAK-val kiszed...ugyanmár..

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák