Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Padree

    senior tag

    válasz #00809728 #707 üzenetére

    Dodi!

    Tudom rendszerint CTF-t játszol, énis azt preferálom - igaz mostanában FEAR-ben (régebben COD2). Kicsit meglepett az írásod, javíts ki ha tévedek, de szerintem a zászlós játékban pont az a lényeg hogy a csapatod nyerjen, amit úgy tudsz elérni ha minél több zászlót visztek be (többet mint az ellenfél). Az egyén nem számít, hiába írtotta becsülettel az ellent haaz több zászlót vitt be, hiába lőtték le 3x többször ha ő több objectivet teljesített. Sztem a csapat számít, én nem lövöldözni megyek CTF-re hanem zászlót lopni és védeni azt, ha futtamban 3x leszednek hát futok negyedszerre is, nemállok le birkákat pötyizni a főtéren hogy jó legyen a statom. Közben természetesen megy a taktik, nem észnélkül megyek énsem.

    Lehet csak arra az egy egyénre gondoltad az írásod, de mikor COD2-őztem ill. mostis énis úgycsinálom: nemszámít ha soxor leszednek de minél több csapatpontot szerezzek - szal szerintem jóljátszott. Igaz én nem anyázok senkit - az tényleg értelmetlen és elfogadhatatlan dolog.

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

Új hozzászólás Aktív témák