Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenght

    csendes tag

    Ahogy olvasgattam végi g a üzeneteket, érdekes dolgokra akadtam, szeretném elmondani ezekről, hogy mit gondolok. A skill az valójában ugy határozható meg, hogy mien az emberkének a mozgás stílusa, pl én olyan vagyok, ha követnek,m nem elfutok s elbujokl, hanem megpróbálok az ellenfél agyával gondolkodni, magyarul meglepem, pl lebulyok a fal mogé, azthinné hogy ottmaradok, közben amikor halom, vagy csak ahogy érzem, gyorsan kinézek, s meg is leptem, (Multkor járszottam, elég híres emberekellen pl: hackror ellen, persze hogy nagyvolt az arcuk, az máskérdés, hogy van is mire, és pl ők mondták hogy mien hulye vagyok, meg hogy miert nezek ki oylankor, hát nekik nem magyaráztam el, hogy azért, mert hogy meglepjem, ami sikerult is, azért mondták), pl ezen leeht a skill-t eldönteni, a lövések sokszor fps-en, és egér+ egérpadon mulnak. Tény hogy a CoD-ban vannak fps tartományok, amik sajnos bug-osak, s jobban adják pl a fejest, ilyen a 125, és a 333, (a 250-t én nem tartom annak) Ugye 333 már a hangtalanságról is elhiresult bug, ezért korlátozták cod2-t 250-re, viszatérve a 125-höz, szerintem rifle- + csipa, s egylövetüekre ez adja a legjobban, viszont Tunk-ra gondolok itt pl thomson vagy mp44-re , azt minnél több fps-el játszol annál jobban adja, annál gyorsaban lövi ki a tárat stb, ezért 250-el jol adja. S a nozoom-rol is láttam irományokat, ugye van a játékbvan nozoom-nál a célkereszt, nah azon a célkereszten belül amikor megnyomod a gonbot, hogy lösz, akkor generálja a játék, s véletlenszerüen meg ez a golyo, viszont itti vannak bugok, pl a kp-nál ha nozoom-ba lösz, s csak 1 et lösz, s nagyon gyorsan rántod, jkobban beadja a fejest, de alapvetően tapasztalat is , de ugymond skill is kell hozzá! s persze fps, meg jo egér is meg egérpad. Én igy gondolom (s ezeket amiket mondtam, 4 év codo tapasztalataimból mondtam) A PBhack-ről sokat nemtudok mondani, azt nemismerem, de a CFG-ket igen, sokáig foglalkoztam velük, én is csináltam, de végén rájöttem, lehet olyat csinálni ami jo 1-2 dologra, de a többire rosszab, szal igazábol az alap adja a legjobban, a másik meg sokszor nemvolt jobb az a cfg amit betettem, de az érzés volt más, a játékstílusomat irányitotta kpicit, pl betettem top10-es cfg-jét, akkor ugyéreztem mintha jobblenne, mert bátrabban játszottam, de valójában ez nincs igy! A videórol meg annyit, hogy luckeer nagyon jo játékos volt, annak ellenére hogy én annyira nem szerettem, mégpedig azért, mert beképzeltvolt nagyon, de az tény hogy mindene megvan a játékhoz, fps-is ,és egér minden bizonnyal jo, de legfőbb képpen, a csapatmunkával jutottak ők is el oda ahol voltak, a lövéseiről meg annyi, hogy aki sokat codozik ugyanugy makkol ilyeneket, vagy hasonlokat, viszont én rá nem mondanám, hogy pro, és akire mondanám hogy pro, az pl Plazma, ő a játékstílusábol is adódoan! .Én igy gondolom ezeket a dolgokat, de egyáltalán nem biztos, hogy nekem van ezekben igazam! :))

    Régi CoD-os srác

Új hozzászólás Aktív témák