Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Richard #2107 üzenetére

    valóban távolra kevesen tudnak velük (de egyrészt az mp-vel lassan mozogsz a thomson-nal ugyan gyorsan, de azzal tényleg nehéz messzire lőni, a ppsh scak idegesít, hogy nyomják mint az őrült...stb, elegánsabb valakit karral leszedni :DDD )
    warozni még nem volt szerencsém, bár az egyik kollégám nagyon rágja a fülem, hogy próbáljam ki (régebben cs-zet,..elég jól nyomja...játék függő..., a cod magyar válogatottból 3-tagot ismer, és játszott is velük).....mikor ketten bemegyünk egy publicra, általában kettőnknek van annyi fragje, mint a többieknek (vagy a másiok csapatnak)....nem mindig, de soxor....pedig nem játszunk igazán össze...jó néha előfordúl, hogy bevágja a gárnátot valami fedezék mögé, én meg szedegetem a kiugró nyuszikat (de ilyenkor inkább a versengés ami hajt minket, nem az összefogás)...jó tudom publicon sok a láma, de mit csináljak jó őket szedegetni . de mivel nem vagyunk klántagok (bár mai is invitáltak kettőbe), elég nehéz összehozni egy wart, és Ő már unja a sima darálást (meg LineAgeII-zik is, ugyhogy nem sok ideje van duty-ra)


    (sac/kb 2hónapja játszogatok a gammel, de ahhoz képest, hogy elötte nem szerettem az fps-eket (bár jópárat végigvittem, kezdve a wolfeinsteinnel....az eredetivel), nagyon rákattantam...csak meg kellett szokni, a person elleni csatát)

    [Szerkesztve]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák