Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BusinessGuy #7657 üzenetére

    Remek példa volt erre tegnap egy srác platina RPG raksivetővel...biztos valahogy összeszedte,ok,de hogy én csak fel-felnézve öltem ötöt a strela-p-vel,ami a második aranyam lenne még csak,de nem ölök bele nagy energiát,ő addig a platina izékéjével csak dőlögetett,mint a krumpliszsák,hát csessze meg,el is érte az utolsó helyet huszonvalahány halállal... :W
    Kinek mi.Én inkább vagyok úgy vele,hogy amit viszek,mégha fejlesztésre választom is ki,megpróbálom jól használni is.Lehet nem maxos,van pár kedvenc skinem a simákból is(lehet placebó,de más a kör,ha tetszik az izéke a kezedben,de nem feltétlen arany,platina...),de egyszer eljön a PT is majd.
    Az RPG hajtott még,hogy villantsak itt elsőnek valami goldot,ami még nem volt :DDD De már inkább jön,hogy legyenek kimaxolva a fegyók szintileg,megszereztem az összes sight célzót reddotra és reflexre is...a színek meg potyognak,a lényeg,hogy kinyíljanak,aztán ahogy jön,kicsit benőtt a fejem lágya,el is kezdett menni a win rate-m,0.98-ról most tartok 3 hét alatt 1.17-nél,ami mínuszból több,mint 60 nyert meccs előny lett.És még jobb is,hogy minden kör végén potyog pár skin is,tegnap pl.a strela-val jött össze úgy 1 kör HQ után,hogy 5 féle skint is kaptam :DDD De nem mert kemp,hanem irtottam a földi,légi cuccokat,toltam be a HQ-t majdnem elvivő ellenfélbe,hogy aztán végül mi vigyük a HQ-t,stb...
    És sok csapattársat látok dupla arany fegyót lógatni is magán,aztán meg semmi.Nem tudják a tacticalokat,gránátot kezelni,eléd füstöl a csapattárs,miközben már foglalsz,tolják a gránátot teamkillbe,bevágja a flasht ELÉM,mikor épp lőnék le vagy 3 ellent,stb. :C Meg ugye TDM.Van,akit direkt lecsapok,amikor látom,hogy a semmit lesi,már rég máshol a HQ,támadni kéne,erre mereven les valami bazi távcsővel a semmibe,hátha ott lesz ellenfélspawn,és lesz 2 killje :O

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák