Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz lowzor #10134 üzenetére

    Nekem ma indult,lvl3-ról lvl27,211 kill egy óra alatt,ezek nélkül,igaz HC,ma kezdtem neki.De nagyon tetszik,nagyon gyorsan lehet mozogni,2x top 1 is lettem vele,KC-ben ráadásul úgy,hogy annyi dögcetlit szedtem,amennyit öltem :D Egyébként vannak más fegyóknál is ilyen unlockolható kiegek,gondolom az is vevős pakk lenne.Csakhát nem olyan könnyűek,mégha annak is látszik,mert pl.a lőszerért 50 külömböző meccsen kell legalább hármat ölni a 60-as tárral,ráadásul ez utóbbi majd asszem' lvl48-on nyílik csak meg...soká lesz ebből bármi.Ráadásul mivel HC-ra nem kell,normálon meg close biztos jó amúgyis,mert használgatják,ez is olyan lehúzós dolog.Mint a fasza skinnel megvett fegyó,ami csak abban az összeállításban szép,mint kiderült,lásd pl. a mangás Oden,aminek pont nem is az igazi az összeválogatása...bár ott még menti,hogy a csaj legalább megmarad bármilyen skinnel,kieggel,de nagy része elveszik.

    Lennének inkább csak skinek meg ruhák/operátorok,stb külön.Méregdrágák a pakkok...meghogy 6 rongy egy operátor... :W

    Még jó,hogy a league pakkok csak 10 dollárok,és azzal jár ruha 2 majdnem mindenkire,jár vele univerzális fegyóskin,nem is vettem semmit a Red tracer pack óta,de az legalább piros lövést ad,és a scar a kedvencem,de a pisztoly is igen jóféle.
    Animált skin tetszene mint a BO4-ben :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák