Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Nna.Ezt is megértük.Vasárnap este,sör kibont,Auger DMR pont meglett az operátor mod,próbáljuk ki,azzal ugye dupláz...szeretni fogják thermallal,kellene a fejes ;]
    Hát 2 kör,mindkettőben top vidi,az elsőben WH-s voltam(mamuszperk,hallani,aki motoszkál),a másodikban már jött a nice aimbot,és pont kigyűlt az 1000 fejes... :B Nem sok,tudom,de mégis egy szép szám.
    Úgyhogy a csúcson szépen off,holnap meló,3 láda jött,mindháromban ruha volt,használt karihoz,2 rare és 1 epic,hát minden jó,ha jó a vége.És még jó körök is voltak,az elsőt 3 ponttal nyertük,a másodikat 1-gyel.

    Ehhez képest tegnap játszhatatlan volt este a sok WH-s miatt,pedig ma voltam fáradtabb+egyéb idegek.

    Mondjuk azért elgondolkodtam,mennyi jó skin van,nekem is van 12 mozgós,igaz kedvencekre vettem is 2-3-at.
    Meg szoktam venni az érdekesebb contrabandokat+végre megvettem a 20 dodós upgrade-t a basic-hez képest,jöhet a zombi is,meg is kaptam visszamenőlegesen a deluxe bónuszokat.Eddig vettem kábé 4 ládát,ami 3 cucc,hát gyakorlatilag bármelyik ingyenes nyitás jobbat ad,nem kicsit.NEM érdemes.
    A 2 új map is nagyon jó,ki van tanulva,lehet elég jól aratni,elég jól be is adogatja őket.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák