Új hozzászólás Aktív témák

  • tonermagus

    aktív tag

    válasz Deck #2229 üzenetére

    A legfontosabb tanács: olyan játékba menj csak be, ahol nincs engedélyezve a party-ban játszás, vagy lépj ki, ha látod a lobbyban, hogy fullos csapat van ellened. Nyilván a tiltott party-s pályákon is lehet vért izzadni, de simán benne lehet lenni a Top3ban. Party-s játékoknál néha csak néztem mint rénszarvas a reflektorfénybe. Estem be olyan Domination meccsre NUKE-on, hogy az enemynek 180, nekünk 7(!) pont volt az állás. Mantis, Striker Team, Attack Chopper már kint volt. Szerintetek? Keltem-Haltam, repeat... Hát legalább rövid volt, és nem számolta bele a statba. Illetve pont tegnap este sikerült kifogni még egy fullos csapatot ellenségnek a militia pályán Control módban. Hát én nem tudom mit szedtek azok a srácok, de eleve nagyon jól szervezettek voltak, minden helyet levédtek (hosszabb részen Sniper, Cqb-s helyeken spitfire-s, stb...) és nem mozdultak. Ha valakit leszedtük másodperceken belül jött neki segíteni a csapattárs, és ha véletlenül megbomlott a védelem pár másodperc múlva fegyelmezetten visszaálltak... Gyakorlatilag a mi szervezetlen, szedett vetett csapatunknak esélye sem volt. Ölni alig bírtunk nemhogy foglalni. Azzal meg nem is fárasztottam magam, hogy a Chat-en irogassak, mert szerintem ember nincs aki olvassa. Na ilyenkor egy kicsit kiég az ember...

    Illetve Morphy törvénye: ha viszek magammal Launcher-t biztos más is visz, és egy UAV-re 4 rakéta indul meg. Ha nem viszek, akkor meg tuti más se hoz, és végigfut minden UAV,Counter UAV, Attack Chopper, Sniper Nest, stb... Egyébként nekem a legelső Golden fegyverem a Launcher lett, ha nálam van mindig prioritást élvez az öléssel/foglalással szemben, hogy használjam ha kell...

    Nemrég kitaláltam, hogy rámegyek a Dark Matter-re. Jelenleg 4 fegyverem arany, úgyhogy van még mit csinálnom. A sniperekkel talán nem lesz gond, HC-ban könnyen megy a One Hit progress. A technikai skineket meg majd valahogy megoldom. Viszont ez a headshot nem nagyon fekszik nekem. Nálam azokkal ment el nagyon az idő. Egy meccsen max. 5-6 fejlövésem van. A tehnikai skineket meg hipp-hopp megcsináltam. A shotgunok is gyorsan mennek, a MOG-ot gyakorlatilag 3 pálya alatt felhúztam a technikai skinekig. Illetve hogy változatos legyen, most a pisztolyokat kezdtem el húzni. Hát a Strife egy Istenállat HC-ban!!! Te jó ég, ha ezt tudtam volna ezzel kezdem a játékot. Gyorsan lő, atom pontos, és nagyon gyorsan lehet vele aim-elni. Érdekes módon minden fegyverre használok optikát, mert anélkül nem tudok célozni, viszont ezzel a pisztollyal nyílt irányzékkal is simán osztom a fejeseket.

    Egyébként a Gun-Kho számít annyit, hogy megérje használni? Nekem jelenleg minden buildemben benne van, mert sokat sprintelek/ugrok, így azzal talán gyorsabban tudok aimelni. Amit még mindig használok az a Deadly Silence és az Engineer.

Új hozzászólás Aktív témák