Új hozzászólás Aktív témák

  • newmoonlight

    senior tag

    Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy Adobe Acrobat XI Pro-val, ha PDF-ben egy adott szövegmezőt akarok formázni (pl. sorkitöltést akarok csinálni), akkor ráteszem a kurzort és a program automatikusan csinál egy kijelölést. (Tkp. kijelöl egy keretet, amelyen belül szerkeszthetek.)
    Sok esetben viszont nem pont azt, amit én szerettem volna. Jelen esetben itt is az 1. pont első sora (a piros nyíllal jelzett sor) nem "kereteződik be". Tehát a bekezdés első sorára nem vonatkozik a tervezett formázás. A kijelölést viszont nem tudom alakítani úgy, mint a "kijelölés szabad alakításával" pl. a Photoshop-ban. Hogyan tudom a kijelölést "felhúzni" az első sorra is, hogy arra is vonatkozzon az utasítás? (Jobb egér klikkel nem kínál fel semmi kijelölés-szerkesztési lehetőséget, de a menüben sem találok semmi olyat, amivel alakíthatnám a kijelölés keretét.

    [ Szerkesztve ]

    “Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

Új hozzászólás Aktív témák