Új hozzászólás Aktív témák

  • Thulcandra

    senior tag

    HehhehhEEhhEhhEEe

    Mókásnak találom h a Businesstel alig vette át a dolgot, már számlát is kaptam tőlük!

    Namost megint gáz van.

    A borítékban bentvan ugyanaz a szöveg mint 3c oldalán, aláírás, pecsét ezen sincs, meg van egy köszöntő szöveg a Businessteltől amelyen odanyomtatott aláírás van... Nameg persze számla csekk....

    Gondolom mindenki számára aki nem barom, világos, hogy ez még mindig nem minősül hivatalos értesítésnek.

    Őszintén ha nem tudnám 3c oldaláról, meg innét, hogy mi történt, már kukában landolt volna ez a levél.

    Elegem van ebből az egészből, levél fog menni részemről a témában érdekelt felügyeleti szervekhez, csekket meg addig nem fizetem be míg nem kaptam hivatalos értesítést a dologról.

    Nyugodtan be lehet szólni, hogy most direkt csinálom a fesztivált, erre előre is csak annyit tudok mondani hogy aki bármilyen csekket befizet amit a nevére kiállítottak az egy... Se pecsét, se aláírás... Könyörgöm...

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

Új hozzászólás Aktív témák