Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz CoolBoy323 #83569 üzenetére

    messziről jött ember azt mond amit akar.

    ha van jó vétel, csináld meg, de szerintem ne ez legyen az elsődleges szempont most.

    csinálhatsz ilyen ingatlancsencselést, én nem akarlak lebeszélni, de ami szerintem mindenképpen kell ahhoz, hogy egy ilyet sikerrel elkezdj, az az, hogy

    ismerd a piacot, ismerd az árakat, mit mennyiért érdemes venni, mennyiért érdemes eladni (nem kerület, hanem utca- és tömbszinten)

    legyenek kapcsolataid, a jó vételek most ki sem kerülnek a piacra, kezedben kell lenni legalább egy pár ingatlanosnak, aki neked adja le a drótot nem másnak

    tudj minimál költségen pofozni lakásokat, és legyenek kapcsolataid itt is minden munkafázishoz, plusz az engedélyezésekhez

    legyen szabad készpénzed, amivel 15 perc alatt meg tudsz venni egy lakást. egy forró krumplival nem fognak egy hetet várni rád amíg megjön a banktól a papper.

    ezekből neked mennyi van meg?

    és akkor még arról nem beszéltünk, hogy mennyire kell gátlástalan g.inek lenni, hogy naiv fiatal pároknak adj el egy álmot ami belülről rohad, és te ezt pontosan tudod. ne legyenek illúzióid, lehet ezen keresni, de nem lesz tiszta a kezed.

Új hozzászólás Aktív témák