Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnum_

    nagyúr

    válasz Magnum_ #61020 üzenetére

    mivel sokan kértétek privátban (55-60-an kb :D), ezért leírom.
    Amire válaszoltam, abból indulunk ki.

    Szóval ma kaptam emailt tőlük, amiben megerősítik, hogy nagyon jól sikerült az interjú, DE a végzettségem (what kind of??) és a tapasztalatom ide too much (nincs jogi diplomám, csak folyamatban és EZT kérték) és hosszú távon ez nekem nagyon-nagyon rossz lenne, ezért kösz, de kösz nem alkalmazunk a jogi munkatárs pozira (amire egyébként ők vázolták az interjún, hogy majd a diploma után hogyan módosítanánk jogi előadóra, stb). Mi a phasz???? 1: a CV-ben látnak mindent, minek hívnak be? 2: ha 1 órán keresztül szakmai kérdéseket tesznek fel és tudok rá válaszolni, az baj? Inkább ne tudjak megfelelni?

    Ezt gyorsan követte a mai interjú, amiben szintén jelentős tapasztalatom van, pár mondatban foglaljam össze az eddigi tapasztalataimat, oké, done, MAJD köszöni szépen, hogy megjelentem, majd jelentkezünk. No ore question? no more. 10.00re mentem, 10.12kor végeztem.

    Ennek mi értelme van? De tényleg, mi értelme van?

    btw kitörölhetem a seggem a leendő jogi diplomámmal, bár talán jó lesz arra, hogy majd egyszer kormányablakban lehessek mancika.

    Ha mindenre megvan az ember, minek hirdetni? idő és pénz pazarlás. a cégeknek is.
    Ha HR gon van itt, akkor nem működik jól a HR.

    btw. mindkét helyen a szakmai vezető fogadott, nem HR-es 23 éves kislányok.
    Olyan interjura már el se megyek, megkérdezem, hogy szakmai, vagy HR-es lesz-e...

    [ Szerkesztve ]

    I humbly and respectfully decline™

Új hozzászólás Aktív témák