Keresés

Aktív témák

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz azigazforest #1108 üzenetére

    (1105 folytatás)
    ... de a másik bef lehetőség az jobb is? Biztos? Végigjártad? Összehasonlítottad?
    (egyébként meg pl http://www.pszaf.hu/engine.aspx?page=pszafhu_valasszontermeket#_a)
    Már a célok felméréséhez is tanácsadásra volna szükség mindenkinek.

    Ez a független pénzügyi tanácsadó cég egyrészt kiválasztotta a legtöbb élethelyzetre rugalmasan alakítható befektetési formát, és az ilyen termékeket kínáló cégek közül (tehát független) a legnagyobbak termékeit kínálja az ügyfélnek. Nyilván tőzsdézni is lehet, csak kicsit rizikósabb és több tudást igényel.

    Ha hitelkonstrukcióval kell párosítani, megint csak a legjobb banki ajánlatok vannak a kezében (nem egy, több!)

    "ha nincs pénzed..akkor meg zálogosítsd el a házad"
    Ez tényleg rizikós és sok pénzügyi szakember valóban vitatja. Csak annak előnyös, aki jól forgatja a pénzt az alapokban, legalább is magasabb hozammal, mint a banki kamatok.(vagy akinek nem ez az egyetlen háza :) )

    "akkor meg beakar szervezni ügynöknek..." remélem nem álltál kötélnek, ha nem tetszik a munka :P

    "Ha esetleg nem állsz kötélnek akkor pedig mondj 5-10 embert(név tel sz.)akiknél újra próbálkozhat..."
    Van olyan akinek vannak megtakarításai, tájékozott (de legalább fogékony) a pénzügyekben és megfelelnek neki a BN konstrukciók. Az ajánlás érdekes téma. Én is mondtam már haveromnak, "menja p...ba, kit küldtél rám? Nem akarok mégegy porszívót venni". Ekkor haverom elmondta hogy szerinte miért jó, csak nem tudta megvenni, örülne ha legalább nekem sikerülne. Vettem porszívót, mert tényleg jó. A haveromnak pedig hálás vagyok, néha átviszem a porszívót ha megkér nagytakarításkor. Saját felelősségre lehetek balek... a haverom jót akart.

Aktív témák