Új hozzászólás Aktív témák

  • fekeandras

    őstag

    "Brit kutatók bebizonyították"... Ugye ismerősen hangzik?Feltehetően mindenki olvasott már olyan cikket ami így kezdődött és derültség lett a vége.Mint például azt amikor 2hónapon át azt vizsgálták melyik felére esik többször a vajas kenyér.Magam elé képzeltem 50es fehér köpenyes fazonokat akik egy labor közepén vajas kenyérrel dobálóznak és közben serényen jegyzetelnek... Istenem mire rá nem érnek egyes emberek... :)

    Lássunk két példát:

    - "Brit kutatók bebizonyították, hogy a hormonok határozzák meg, ki lesz sikeres: az üzleti szférában csakis ez és a méret számít.

    A kutatók kimutatták, hogy azok a férfiak, akiknek hosszabb a gyűrűsujja – így egyes felmérések szerint a nemi szerve is –, háromszor több pénzt csináltak, mint a kisebb mérettel megáldott kollégáik. A gyűrűsujjnak a mutatóujjhoz viszonyított hossza már a születés előtti időben adott, mely a férfi nemi hormonok, elsősorban a tesztoszteron szintjére utalnak a szervezetben. A tesztoszteron pedig meghatározó a koncentrálási képesség és a reflexek gyorsaságában, és ez az üzleti sikerek titka.
    A Cambridge-i Egyetem kutatói szerint nem a szakmai felkészültség a siker garanciája, a brókerek biológiai adottságaik szerint érnek el kimagasló eredményeket. A vizsgálat során 44 londoni üzletember gyűrűsujjának hosszát mérték meg, és 20 hónapig nyomon követték bevételeik alakulását. Azt találták, hogy a hosszabb ujjúak 828 ezer fontos évi átlagbevételéhez képest a rövidebb ujjúak csak 154 ezer fontot profitáltak.
    Korábbi kutatások során már kapcsolatot találtak a gyűrűsujj hossza és az agresszió, a termékenység, a sporteredmények, valamint a hirtelen döntéshozatali képesség és a gyors reakcióidő között.
    forrás: nana.hu

    Na ennek a hírnek is sok értelme van.Nameg a kutatásra vesztegetett húsz hónapnak is.Tehát az ő következtetéseik szerint ET nagyon sikeres lehetett... :D

    - "Kissé bizarr kutatási téma, hogy szoktak-e a madarak szellenteni, mint az emberek és más emlősök, ám a tudósok erre is tudják a választ: a madarak tudnának szellenteni, de nem szoktak.

    A világ madarai úgy élik le életüket, hogy sosem szellentenek. Anatómiailag és fizikailag képesek lennének a bélgáz robbanásszerű kieresztésére, ám beleikben efféle gáz nem keletkezik, ezért nincs okuk szellenteni. A madarak beleiben nincsenek olyan gáztermelő és emésztést elősegítő baktériumok, amelyek az embereknél és más emlősöknél a szellentés alapfeltételét jelentik. A papagájok némelykor kiadnak szellentéshez hasonló hangokat, de ez csak a laikusokat tévesztheti meg, mivel a csőrükkel csinálják játékból, hiszen az ő beleikben is másfajta, nem gáztermelő baktériumok vannak. A másik érdekes kérdés, hogy szoktak-e böfögni a madarak. Ez egy még kevésbé kutatott terület, úgyhogy a tudósok e tekintetben bizonytalanok, mindenesetre valószínű, hogy böfögni azért szoktak, bár ez sem jellemző."
    forrás: stop.hu

    Köszönöm az illetékeseknek a kemény munkát.Már nem kell kétségek közt leélnem az életem mert már tudom: a madarak nem finganak! :DDD

    Ha találsz hasonló értelmetlen semmitmondó cikket, hírt rakd be ide.

    [ Szerkesztve ]

  • Leeza

    tag

    válasz fekeandras #1 üzenetére

    LOL, milyen topic... :DD

    "Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

  • Timyyy

    őstag

    Az igaz hogy a hülye kutatások és megállpaítások 95%-a brit, de nemtudom kell-e ennek egy külön topik. :U

Új hozzászólás Aktív témák