Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz dejaris #7103 üzenetére

    Az editor szerintem nem a gyengék játéka...lehet azoké is...
    Viszont pl.aki 2hetente jut oda,hogy játsszon...megoldhat gondokat.Nehéz ellenségre sincs feltétlen más okosság,sőt ottvan a lőszergond,a szerencse,az ember beragadhat részeken.
    És persze ottvan,hisz visszamehetsz 10 perceket lőszerért...hát menjen,akinek...
    Sajnos vannak pontok,amik ezért vagy azért megfogják az embert,vannak irreális missziók,ellenfelek,vagy van,hogy egyszerűen túl nagy a terep,túl kevés a skuló...és UVHM-ben még "ideális" cuccal is.Egyedül meg főleg,amikor nincs a havernek ammo regen-es karaktere,a másiknak meg egész brigádot gyógyítása,stb...

    Az editor annak is jó,aki ismeri a gémet,tudja mit akar,nincs sok ideje,de élvezné a játékot.
    Sajna az 1-hez képest nincs 1pontba nagyot sebző fegyver(az 1 Defiler-ei,2-es tárral,szinte minden megadta magát egy criticalra),sokat kell lőni még criticallal is,sőt sokszor a rohadt slag fontosabb,minthogy tudsz-e criticalt lőni...
    Még a jó célzás sem alapfeltétel már,sajnos.
    Én is más FPS-eken "nevelkedtem",az 1 díjazta is a célzást,itt nem igazán.Nincs mivel,nincs hatása.
    Helyette ott a Bee,de mellé ontsd a golyót.Nekem sem tetszik,hogy ez KELL ide.
    Az editor mellett egyébként mostmár jó pont,hogy a lehetőség megvan,de mostmár bankba SEM lehet tenni az extrém cuccokat.Csak legál.Egyébként sem voltak olyan durva cuccok,mint az 1-nél,közel sem,és online nem is volt megoldható,hogy elmenj Sanctuary-ba a bankból kivenni.
    Ha csak nem Te voltál a host.Szóval ritka volt valaki übercuccal...
    És az alapgondolat is él,igenis én is úgy vagyok vele,hogyí ígyis kevés az időm,inkább vinném a sztorit,de jobb cuccal,és nem félórákra megállva,esve-kelve,ha épp ráérek.
    Biztos van,akit feldob,hogy 1-1 gócpont lekösse 1 félórát,és még boss sincs a közelben...én igenis szeretem vinni a sztorit,sajnos csak alkalmankénti 1-2 órában.
    Az editor segít ebben...hogy ne izgasson a pénz,az eridium,vagyhogy 1 boss 100adszorra se dobja az áhított fegyvert.
    De sebaj,holnaptól suli,majd változik az eddig szünetesek véleménye is erről,eddig volt idejük :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák