Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz MARV6969 #5920 üzenetére

    Én olyat tudok elképzelni,hogy mintha lenne egy terep,ami szobákból áll,minden szoba más,végig kell menni talán egy random úton a szobákon,random generált feltételekkel bedobott ellenfelek mellett.
    Mintha a Moxxi'Underdome wave-i lennének,és a wave után átmennél a másik "szobába",amiből ugye volt 3(helyszínek).Én így tudom elképzelni.ami lehet még,és LEHETNE,hogy 1 nagyobb terep,"ellenőrző pontokkal",amiknél random sorsolódnak ki a megölendők,esetleg REMÉLEM feladatok is,vagy legalább időre védés,talán gyűjtögetés,ilyesmik.Nomeg meg lehetne spékelni szerezhető bónuszokkal,mint az 1 Knoxx DLC-jében a power core-ok gyűjtése,amit nem is értek,hogy maradt ki a 2-ből...pedig még többet dobott volna a játékon,ha a nagyobb ellenfelek dobálnak ilyen azonnal ható rövid idejű buffokat,pajzsregen,+critical hit,gyors futás...de pl.szívatóst is,elejtett gránát,Tediore fegyver eldobása az emberre,halál előtt egy előrántott fegyóból pár lövés,esetleg néha a nem szétrepülő(nem elementálhalál,csonkolás) ellen még életrekel x mp múlva...
    Sok volt még ebben a játékban esély,hát nem tudom.Pont ma olvastam valami cikket,amiben azt taglalják,hogy tulajdonképp ígyis a Gearbox úgy csinálta a BL2-t,hogy a Sega pénzét fektette bele,akiknek viszont csináltak egy bűn rossz Alien:Colonial Marines-t...sajnálnám,ha valami "gond" támadna ebből,mert kéne még DLC és Border 3 is,nehogy rámenjen valami trükközésére a Gearbox!A CM-t meg nem sajnálom,akkor se veszem meg,ha jó :D De így legalább nem is aggaszt...a BL2 viszont remek.Még ma is találtam olyan küldit,amit eddig észre se vettem,ilyen vörös repülő Skag-Hunter hibrideket kellett 20at levadászni Fyrestone környékén...meglepett,hogy a sok repülő izének volt egyedi többféle támadása,mozgása,elég jól megküzdöttünk,pedig még autóval is segítettünk,stb...pont jó volt,új kari,még nem csinált küldi... :C A doki adta Sanctuary-ban,előtte kellett Skag és Hunter darabokat szedni...sajna a pöcsölésnek csak 4 eridium jutalma volt,reméltem valami még nem látott feliratos fegyót :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák