Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Nagyon rosszul van értelmezve...mondom NEM EDITÁLT pár extra fegyver és kész.Nem turbózva,stb...egyébként én pl.nem vetem meg az ilyet....Conference Call-hoz is innen jutottam,3 coop meccs után,amiben esett,és s...fej kollégák vitték és köszönés nélkül távoztak... :W
    Egyébként a HC moddolásellen én ugyanúgy vagyok...viszont nézrm azt is hogy beleöltem a gémbe 200órát,legál dupla végigjátszás,stb...és igenis pár jobb fegyót beraktam editorral...ez még mindig nem a modder szekció,létző,mások által talált fegyók kódjai.szeretem a coopot,szeretek nyugodtan játszani,nincs agyonmoddolt milliós sebzésű karim....de most már ott tartok,hogy szeretek pár jobb fegyóval aprítani,amik adott esetben nem akartak esni sehogy sem.Pl.a Lyuda snipernek nekifutottam olyan 30-szor...annó kis szinten beadta...jó cucc...
    De eazért ez még mindig nem az,hogy az ember ilyen 1lövéses moddolt sz..okkal szaladgál.Én is csak feldobtam innen a készletem,megyek coopozni,esek-kelek majdnem mint a többi,és nem izgat,hogy s...fejekkel futok össze,akik viszik a lootot és köszönés nélkül távoznak...ez amolyan biztosíték.Megvannak a kedvenc LEGÁL fegyók,és nem izgat,ha valaki letapos a loottal,ennyi.De attól még nem rossz dolog coopozni,és lehet jó arcokkal összefutni,segíteni.Azt én is elitélem,aki százezres lőszerpackkal+überfegyóval+pajzzsal tolja...DE lassan azért ez ember eljut odáig,hogy összedobja álmai fegyóit,és égre élvezi a kalandot.Nem dob sokat....de annyit,hogy ne legyen frusztráló a lőszerhiány és ne haljon percenként,lesve,hogy 4-es coopban Ő a bevállalós,és mellé ha elesik,a kutya nem kaparja össze.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák