Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyulus11

    csendes tag

    Köszi a választ :R
    Azt azért nem mondtam hogy már régóta nyomom a Boinc-t :) (15 project)
    Tudom az összes beállítást meg CUDA és ATI támogatását is de ez az első videokarim amit beállítok a tudomány javára. Az első videokari alatt azt értettem hogy tényleg az első, mert sosem volt asztali gépemben videokari ... csak a jó öreg integrált cucc. :DDD
    Sőt ez a 2. asztali gépem mert laptopon nyomtam eddig (Remélem jó választás volt a videokarit illetően). Csak tudod attól függetlenül hogy nem CUDA-s wu-m is van (mind1 mi) elvileg el kell hogy induljon a CUDA-s videokártya alatt is mert attól függetlenül tudja számolni :F Na épp ez az mit ki kellene küszöbölni mert pl van 10 malaria wu-m 5 CUDA seti wu-m és ha végez az utolsó setis csomival akkor belekezd a malaria csomagokba amit nem szeretnék .... állandóan meg nem akarok kapcsolgatni meg figyelni. A mostani gépem a hónap minden napján 24 órában megy ;) Javíts ki ha tévednék .... de írhatna valaki olyan is akinek ebben van tapasztalata :F

    Gigabyte GA-P41T-D3 - Pentium Dual Core (E6700) 3.20 GHz - MSI GeForce GTX 460 HAWK 1 GB GDDR5 - 2GB DDR3 1333 MHz- 1 TB HDD

Új hozzászólás Aktív témák