Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz chess001 #45671 üzenetére

    Suzukit? No mifene! ;]

    Szimulatort? :Y 1900 juro volt csak a szimulator szettem, es ez max. kozepkategorias. Szoval ilyet ne mondj neki.

    Gézengúz: Nem szidom... Teljesen mas az, hogy en tapasztalatbol kritikat fogalmazok meg egy olyan autoval kapcsolatban, amivel van tapasztalatom, es e miatt sokszor napokat forumoztam, olvastam a cikkeket az adott modellrol. F10 -et mikor szidtam? A konkret modellt soha, de leirtam, mivel talalkozhat az ember, ha ilyen autoval jarkal. Par napot osszesen mar eltoltottem a tipushibak felderitesevel, annak javitasanak a ktg -ivel. Es igen, nem normalis, hogy ennyi nyugje van, es foleg az nem, amennyibe kerul ezt helyrehozni olyan keves km utan.
    E90 -et konkretan mikor szidtam? Vazz, E92 maig a kedvencem, de akkor is leirom, hogy egy puritan szar az egesz belseje az ocska nyikorgo, zorgo muanyagokkal, illesztesekkel egyutt. Rossz, hogy nem lehet az autoban beszelgetni, mert olyan zaj van benne, es rossz, hogy annyira nem kenyelmes. Ettol meg imadom magat az autot.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz chess001 #45671 üzenetére

    Csatlakozom..... Ennyiért nem fogsz olyat találni amit hosszútávon fent tudsz tartani.... Egy régi öreg E34 525i simán megeszik 15L-is... Nem fog fájni ha más átlagautóhoz képest dupla annyit fogyaszt dupla akkor a motorja és úgy minden drágább ?? E36 E34 meg ~5-600K -ért E39 olyan lesz amire költeni kell amivel mindig lesz valami.........

    (#45665) BMW001

    Visszatérve egy kicsit az előzőekhez a CIC miért használhatatlan ???? HDD-n van a térkép nem kell lemezekkel bajlódnod folyamatosan jön hozzá a frissítés USB bemenet van benne bluetooth-t tudja a kezelni a kontroller-el mindenhová azonnal odatalálsz a menüben. Mi a probléma ???? Jelenleg !!!( ami folyamatosan megy le ) ~400K az NBT beépítése egy E90-E60-ba. Ha CIC-ed van és arról fejlesztesz felfelé akkor a CIC-rendszered el tudod adni.... Annyiba kerül egy Androidos fos beépítve amiből megvan a CIC helyén beépítve az NBT ( természetesen úgy,hogy eladod a CIC-et ) Egyébként CCC-ről CIC-re fejleszteni még olcsóbb és az is előrelépés. Ráadásul minden TELJESEN GYÁRI nem utólagos lófaszok vannak benne.... Nincs programhiba kompatibilis minden mindennel.

    Van már ezer éve emulátor amivel megy Apple Airplay, Android mirroring CCC, CIC és NBT rendszeren. És még annyi fajta verzió van,hogy bármit meg lehet csinálni amit csak szeretnél... Szóval ilyen alapján azt mondani,hogy adott széria szar elavult.... Teljesen GYÁRI alkatrészekkel azt fogja tudni egy NBT / NBT EVO-val mint a ma futó autók.... A lámpánál is ha nem tetszik meg lehet csinálni a lámpát olyanra amilyenre szeretnéd..... Ez sem kifogás....

    E92 lámpa 700 LUX vs 2600LUX a hotspot-ban



    De mikor egy 5-10 éves lámpa helyére berakunk simán egy újat az is borzasztóan brutál sokat számít... Képzeld el van valakinek egy E60 LCI-je amit mondjuk szeret és nem akarja eladni mert amúgy tökéletes az autó de szeretné azt,hogy naprakész legyen minden. A legjobb,hogy ezek megoldhatóak. Lehet a lámpát brutális módon felhozni a fedélzeti rendszert teljesen naprakészre. Egyébként a BMW nagyon jól extrázható bármit be lehet rakni amit elképzel a tulaj... Ott egy LCI E60 amiben NBT-van vagy esetleg NBT EVO lámpája megcsinálva futóműve mindene jó nem nyöszörög nem zörög vezérlés si le van cserélve és élvezi a tulaj akkor épp miért lesz az autó szar fos ????? Ha nem tetszik a hangszórók azokat is lehet cserélni... Motor váltót szeretnéd szoftveresen erősíteni / javítani azt is lehet...És kár azzal jönni esetleg,hogy jaj ezekre költeni kell rengeteg tulaj szeret és akar költeni az autójára.... És a rengeteg példa is mutatja,hogy költenek rá és ezeket megveszik/ megcsináltatják az autóikba.... Szóval bármelyik autót olyanná lehet varázsolni amilyet szeretnéd...

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák