Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brickm

    őstag

    válasz tibby74 #31393 üzenetére

    jh,de nem adok 56ezret MOST egy szenzorért, pláne hogy kettő kell és még más is.

    B-L-A-C-K
    Én odaadnám neked annyiért :D
    Hát ha kombi kell, és nem zavarnak amiket írtam neked tökéletes lehet. Azt mondjuk mindenképp kérdezd meg(mert nincs a leírásban) hogy a levegőcsövek, szűrők mifélék, mikor voltak cserélve. Mivel a sasch gátlókat kiírta gondolom neki se mindegy, hogy noname cucc van a kocsiban, vagy valami márkás, ennek fényében nekem furi, hogy nincs kiírva milyen gyertya, milyen olaj, milyen szűrő került a kocsiba és mikor. Fékrendszert sem elemzi pillanatra sem. Akkumlátorról sem esik szó, hogy mikori, milyen fajta. Csak azért mondom mert ebbe konkrétan én beleszaladtam. Nem gondoltam volna(magamból kiindulva), hogy valaki a gyári akkut benne hagyja a kocsiban(99óta) így nem is kérdeztem rá mi van vele. belenéztem bmw logós király.Elhoztam, másnap megállt a kocsi alattam>>2x. szóval érdemes ezekkel számolni. Kerékcsapágy toronycsapágy stb. ÉS mindezt élő szóban, mert a nekiszegezett kérdés a legbiztosabb, ha nem tudja egyből mit vett bele, akkor az kétséges.

    Ha ezek elhanyagolt dolgok benne, akkor az 1M6-ra számolj még vagy 150-200-at sztem. olajcsere, szűrők cseréje, akkucsere, levegőcsövek, olajcsövek, féktárcsa, fékbetét szett, plusz ha nem magadnak teszed fel munkadíj. és 2-3 napig állhat a kocsi. Szerelgetés közbe ha elfárad még 1-2 cucc a kocsiban, látod elég egy abs szenzornak beletörni, 20-50-100ezres tételek is lehetnek.

Új hozzászólás Aktív témák