Új hozzászólás Aktív témák

  • mepet

    addikt

    válasz CyberPunk666 #6071 üzenetére

    szerintem a felsoroltak közül csak a matek2 lehet necces, ha nem vágod a matek1-et, mert a matek2 az matek szigorlatként funkcionál, mióta nincsenek szigorlatok. Tehát a matek2 vizsgán gyakorlatilag a matek1-ből és matek2-ből is vizsgázol... Pl: kettősintegrálás nem fog menni, ha a sima sem megy...
    A többit szerintem simán bepótolod, akkor is, ha már totál elfelejtetted.

    Én mindent elfogadtatnék, amit csak lehet. :B
    Levelezőn nincs ösztöndíj, a diplomaértékelésbe pedig nem számít bele semmi, csak a 2 modulos főtárgy vizsgajegyei, az államvizsga eredménye és a szakdoga értékelés. Ezeken kívül az akkreditált és a kettesre teljesített tárgyak tökéletesen megfelelnek.

    Mellesleg a kreditbeszámítás feltétele a tantárgytematika bizonyos szintű egyezése ÉS amennyiben OE-n belülről jössz, akkor a tantárgy nevének egyezése. (Név[nem]egyezés példa: Villamosenergetika I. != Villamosenergetika != Energetika != Energetika I.)
    A névegyezéses elsőre hülyeségnek tűnő szabály azért van, hogy pl. hiába egyezik a műmenedzserek Energetika nevű tárgyának és a villamosmérnökök Villamosenergetika I. tematikája, a kettő nehézségben nem összehasonlítható, így aztán nem teheted meg azt, hogy Kandósként teljesíted a Keletis tárgyat, majd elfogadtatod. Ez egy igen jó példa, hiszen már többszáz fiatal egyetemi karrirjét törte keresztbe tényi vader gusztáv tanár úr, aki energetikát "tanít", bár a tanítás kifejezés az ő esetében még idézőjelben is túlzás...

Új hozzászólás Aktív témák