Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ramgail2s

    csendes újonc

    Szijasztok! Én 1 évig használtam music man hangszórót, eggyik napról a másikra fogta magát és zene közben elpukkant, azóta hangja van, tehát pendriveot ha rakok bele, szól, de nem jelenít meg semmit(LCD be sem kapcsol).

    Olyat keresek, ami el van látva Lcdvel vagy egyéb kijelzővel, ami megjeleníti, hogy mi szól, meg hol jár időben.

    Esetleg olyan extra funkció, hogy Fm rádió adást rögzít! Jó volna, mert ezen volt olyan is, ha más nem megrendelem kínai webről ezt, amelyik pont egy hónapja tojt be a lejárt jótállás után!

    Érdekel mi van 10.000Ft alatt és mi van, hogyha 20.000Ftig megy az értékesítő, mert tovább akarom adni majd. :K

  • ramgail2s

    csendes újonc

    válasz Atilla001 #4341 üzenetére

    Fogalmazd meg magadnak, valyon a pcdhez miért nincs egy usb sticked és miért nem tudtad párosítani a kettőt?

    Ez most ugyan az, mint amivel én is vackolok.. vackoltam, pedig csak a wish árúházig kellett mennem, ahol nem kell egy bluetooth hangszóróér 20.000Ftot kicsengetnem a nincs miből, csupán várjak ki két hetet és jön legyártva egyenesen a gyártótól, csupán tudni kell a gyártó nyelvén emailezni.
    Szóval az 50 dolláros zaj dobozt most 15 dollárért kapom meg a gyártótól, kereskedők meg kilőve! Mert egy részt a boltban ajótállási jegyet rosszul vagy ki sem töltik vagy mert fikáznak, mert nem a legdrágábbat csaptam le. de most komolyan ki vesz 20.000Ftért műanyag zajdobozt? kérdést vissza önmagamnak, senki!

    Kínából minden megrendelhető, csak győzd kivárni. :))

    még egy fontos részlet, haverom emagon rendelt hangszórót, sztereó hordozhatót, 12ezres tétel, három napon bellül az aksi megfolyt! Írt emagnak, a 4.nap reggelén meg közölték, hogy kérik a vásárlási tételt hitelesíteni!

    Ez megtörtént, nehezen megjött egy futár olyan 17 óra tájt, hót ideg, de elvitte, nagyjából 4 nap múlva hoztak egy másik újat, annak is megfolyt az aksija 2 napon bellül! Ugyan ezt a históriát végig játszotta ismi mégegyszer, most vaterán hírdeti a német cuccát és örül, ha a pénze vissza jön.
    Emagosaknak meg ajánlom figyelmébe, hogy mindent tegyenek félre, mert mindenbe bele köt a support!

    [ Szerkesztve ]

  • ramgail2s

    csendes újonc

    válasz carl18 #4343 üzenetére

    musicman bx 10 a neve, ultra jól néz ki, de a tartalma egy nulla.

    12ezertöl indul, 20 ezerig tart, de semmit érőek,a bx 10 a legdrágább, de nagyon gagyin van össze állítva.

  • ramgail2s

    csendes újonc

    válasz carl18 #4357 üzenetére

    Musicman Bx 10 vagy a bx 15 nem értem minek gyárt le olyan modelleket, amik idejüket múltak..
    Nagy np name kínai riválisok 10.000 20.000Ftokért nagyon komoly hangtechnikákat adnak, hordozhatót- , akkust, lcd kijelzőset. Nem egyenesen arányos az ár érték ez temrék csoportban. A felhasználó ellensége a kereskedő, jó példa ez a hangszóró!

  • ramgail2s

    csendes újonc

    válasz carl18 #4366 üzenetére

    A JBL mindig rettentő drága eszközöket adott el, de ott a minőség a legmagasabb is!
    Hát most kinek mennyi pénze van.

    Ismim másik városban a geekről rendelt 350Ftrt hangszórót hordózhatós mobilt, szép nagy darab, de sztereó nem monó!

    A music man bx10et meg érdekes mód elkezdték kiárusítani több high tech üzletben is, 1et fizet kettőt vihet. Anno még fizikus koromban mikor a tanár mondta, vjmi romlandó gyümölcs a hobbi elektronika is, áll áll egyszer csak nem működik. De amúgy ezek filléres hardverek, vasak. Az más, hogy százszoros szórzóval adják el a hazai kereskedők.

    A másik, idén egyre és egyre komolyabb hang minőségű lejátszók jönnek ki!
    Mindjárt felmegyek geekre és veszek eggyet 253 Ftért! Ami ilyen hordozható blútotyos. :DD

    Amúgy az elmúlt egy évben ilyen 250.000- 500.000Ftot költöttem el hanglejátszó eszközökre (meg rokonság)! de ennek most április 12én vége szakadt!

    Innentől a pár száz ftos tételek is elegendőek, mert amennyire semmik a jótállások és az aksikat mennyire nem biztosítja be a gyártó. Idáig jutott. mély döbbenet. de most komolyan, rátettem töltőre megfolyt az elem bene, a saját akkus eleme, arró a töltőről, amit boltilag adtak hozzá! gusztustalan! németben kint ilyenem nem volt!
    Vagy csak ide jönnek a német kuka selejt lom holmik? bár lehet mink meg a nálunk szegényebbekkel tudnánk ezt tenni.. törökök! de hol az mberi méltőság, amikor selejttel kereskednek a kereskedők?

Új hozzászólás Aktív témák