Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz B1T3 #9885 üzenetére

    Persze nem éneklős zenéket használtan, meg nem volt visszonyitási alap. Sajnos a hordozható hangszórók hangzása nagyon függ az elhelyezéstől. Igy azonos helyen kéne majd a docikkal összemérni.

    IGen hát irtam is kéne bele több közép meg mély, EQualizert hiába váltod egyik se segit rajta. Ellie Goulding éneklős számát ráeresztettem rögtön elhasalt. Szóval kizárolag tuc tuc zenére elfogadható, de máshol sajnos nem igazán állja meg a helyét.

    Úgy értettem nem rossz hogy sokkal rosszabbra számitottam.
    Annyira nem volt rossz, mint amiket leirtak róla. :) Bár attól nem kéne, sajnos valóban nincs kiegyensúlyozva a hangja.
    A Mély hangokat próbálja leadni, de ez oda vezet max a asztal remeg alatta.

    Összegezve 10/5 adok rá! :) Az eddigi tronsmartok T6- Mega azokhoz képest azért sokkal jobb. De sajnos ugyan az a hiba mint a T6 esetében a mélyel próbálkozik, de a többi hang tartomány teljesen el van hanyagolva. Meg nagy hangerősen se torzit annyira, mint amennyire számitottam.

    Persze a Dockint már megszoktam, Rock zenéknél is elég szépen megtartja a hang karakterét. Az énekek is jól kijönnek belőle a basszus mellett. És még kellőképen hangosan is, szóval a Dockin még mindig más liga mint a Tronsmart.

    <Adamsky>
    Én is néztem róla pár hónapja teardown videókat hogy jobban rálássak a felépitésére. Lehet azért rossz a hangja, mert a hangszórói silány minőségüek. Meg más felől talán nincs is behangolva, csak összehányták egy dobozba aztán piacra dobták és majd szól valahogy. Az biztos akkuból legalább nem sporoltak, de a másik negativum. Ez müvészet szét bontai és összerakni, javithatóság szempontjából biztos hogy nem vennék ilyet.
    Igen én is nevettem kis hordó hangszórót tele hánytak passziv membránnal, why? :D

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák