Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz csabyka666 #9332 üzenetére

    " ... csak úgy sejted, hogy szar."
    Ezt a szót direkt kerültem, mert nincs vele személye tapasztalatom. Ha, visszaolvasol, akkor láthatod, hogy csak vásárlói véleményeket másoltam neked ide, azért, hogy lásd, sajna nem egyedi az eseted. Egyébként is, attól, hogy van egy kis (?) alapzaja még lehet, hogy valakinek tökéletesen megfelel (észre sem veszi, akárcsak a sokat emlegetett influenszerek).
    Ez a zaj egyébiránt szerintem abból ered, hogy a készülék ki-be kapcsolgatja a bluetooth vevőjét, vagy váltogat a normál és energiatakarékos módok között. Pontosan nem tudnám megmondani, de volt már "szerencsém" olyan bt.-s hangszóróhoz, aminél ezt tisztán lehetett hallani. Eleve volt egy kis alapzaj (ilyen fehér-zaj szerű), amit mondjuk két szám között lehetett hallani, valamint ha megállt a lejátszás, akkor pár másodperc múlva hallani lehetett, ahogy energiatakarékos módba kapcsol. Nálam az ilyen működés "deal breaker", úgyhogy ment is a kicsike eladásra.
    Nálam az Anker és a Tribit márka már bizonyított. Ha, egy mód van rá, én azok közül válogatok.

Új hozzászólás Aktív témák