Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    :R

    Anno én a "25GB-os Panára" a legtöbbjére, 92% 4X-sen írtam mind a mai napig jó az első azt hiszem 2012-es....
    4X írás a legjobb max 6X ennél feljebb nem mennék.
    Főleg, hogy már nincsenek olyan lemezek, amik minőségiek, elfekvőbe 1-2 talán.

    Sajnos lecsengett ez a technika főleg otthoni felhasználásra, a préselt lemezek köszönik vagy 100 évig biztos tartanak :D
    Elviekben, a préselt Blu-ray és UHD-s filmek + a konzol gyártók lemezeit értem ide.....

    Most, nem rég adtam el havernak pár henger újraírható lemezt BD-RE, anno 5000-8500 Ft közt vettem apróról / 10 pakk.
    De nem használom bontalan fóliázott volt 70%-uk.
    Porfogónak minek.
    Ami maradt az meg nekem kell back-upnak.

    Van még pár 2004-es 2006-os DVD-RW meg Ram-om egyszer sem lett rá írva, azok fent vannak szerénybe egy ládába max 15-32-33 darab lehet azok meg ott roh...nak el.
    Volt hogy darabját 4000 Ft szereztem mert vagy különleges volt, vagy mert anno az, MM ilyen áron árulta és mindenhol azt írták nagyon jó lemez....


    Van köztük még "Verbigboy-tól és GG72 től" származó kiváló mides lemez is több.
    Azok ott halnak el, néha leporlom a tokjait és a hengereket nézegetem és megy vissza.

    Ezek nálam a különleges lemezek soha nem válnék meg, és nem írnák rá semmit viszont anno költöttem rájuk, sok embernek persze egy darab műanyag korong ....

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák